Jump to content
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja

Lost Ark

Rekrutacja

Prezencik

eagleeyes

Recommended Posts

jasne ze sie pojawie niestety nie na tym najblizszym robie 4 podejscie do studiow tym razem prawo zaocznie :) w tych dniach akurat mam pierwszy zjazd na ktorym mam dostac identyfikator ,grupe i tym podobne pierdoly :( ale nic to przeciez idzie zima a nic tak nie sprzyja biesiadzie jak zimne wieczory na nastepnym zjezdzie zimowym bede na 100% niestety bede musial zatargac kobiete bo zyc by mi nie dala jakbym ja zostawil

Ps hehe Eaglu zabrzmiales jakbysmy juz byli conajmniej partia a jak tak to chce byc ministrem propagandy twardego na ministra kultury a Frania z prostym przekazem "leczyc kurwa" na ministra zdrowia :)

Neki - zycze CI powodzenie - ja właśniew w tym momencie jak piszę tego posta to drukuję swoja magisterkę.

Grimm - nie wiem jak CI sie po studiach jescze chcialo robic doktora przed nazwiskiem - Ja mowie PAS.

Co do 4-go zjazdu bedzie on zapewne w górach w okolicach przełomu stycznia z lutym (może nasi licealisci tez uprosza rodizców, by mogli na obóz narciarski jechac :P )

Moze powoli juz zacznijmy szukac ciekawych ofert - (no chyba, ze tam gdzie pojedziemy nam sie spodoba i bedzie to nasze HQ :)

czwarte podejście ?? no to zaufajmy "uff, uff" :P

doktorat w naukach przyrodniczych nie jest zły - wystarczy trochę pracowitości i odrobina tupetu (publiczne wystąpienia), stresów jest zaledwie kilka - 3 egzaminy, pisanie pracy no i oczywiście obrona

http://www.phdcomics.com/comics/archive.php?comicid=894 - tutaj bardzo trafnie narysowano życie doktorantów - czytając ten komiks czułem się jak na podglądzie i podsłuchu - widocznie doktoraty wszędzie wyglądają tak samo ( i żony doktorantów pytające się kiedy będziesz miał prawdziwą pracę - z prawdziwą wypłatą)

• Create New...