Jump to content
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja

Lost Ark

Rekrutacja

Pantheon

eagleeyes

Recommended Posts

Witam serdecznie zacne grono po wielu latach nieobecności. Zaiście dochodzimy powoli do wieku emerytalnego ? Być może, na starość, uda nam się pyknąć jeszcze w jakies mmo razem. Tak przypadkiem znalazłem cos, od czego zaczynalismy, tworzone przez tych samych pracowników i w naszych klimatach. Tak bez hype, na luzie warto poobserwowac co bedzie sie z tym dzialo. 
    https://www.pantheonmmo.com/

Pozdrawiam serdecznie całe stare i nowe RL

• Like 1

Witaj z powrotem, "wiek emerytalny"/"na starość" znam Babuszkę która ma 80+lat, jeździ na rowerze i czuje się młodo. ?

Więc nie przesadzaj i wracaj do grania! Myślę że do 60 jeszcze Ci daleko co tak na prawdę i tak nie ma znaczenia.

Gra wygląda trochę Everquest'owo i jak to doszlifują może być dobre.. wątpię jednak by wyszło w tym roku patrząc na obecny stan gry.

New World zapowiada się ciekawie ale też trzeba poczekać na efekt końcowy.

No siema Flux ?

Nie ma obecnie nic co by mnie z załozeń zainteresowało. Chyba tylko cos pokroju eq2/vanguarda - czym niby ma byc ten Pantheon. Choc jak wiecej czytam o projekcie, to bardziej mysle, ze bedziej fail. Development trwa juz 7 lat, zmarla tez w wieku 51 lat kluczowa osoba dla produkcji -  przez wielu hejtowany- Brad McQ ( ten od Eq i Vanguarda). Poczytalem tez o New World, podoba mi sie crafting. Jednak z tego co czytam, to raczej bedzie to szybka akcja. Po max X miesiacach nie bedzie co robic. Ja to bym gdzies juz tak na przynajmniej rok, dwa posiedzial. Do tego jednak potrzebne jest w cholere rozbudowane mmorpg- z calym contentem- craftingiem, houseingiem, harvestingiem, raidingiem z odrobiną PvP no i oczywiscie jakąś dramą :). Nie wiem czy sie doczekam.

• 3 weeks later...

Witaj! 

New World to jak na razie najciekawsza propozycja. Wiadomo, z czasem się to rozkręci i chyba do tego czasu każdy przyzwyczajony jest, że każda świeżo wydana produkcja oferuje znacznie mniej, niż było to kiedyś. Klimat fajny, grafika wciągająca no i harvest ciekawy - skrzeczące powalające drzewa no po prostu kozak. Zapraszamy więc ?

• Create New...