Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja

Lost Ark

Rekrutacja

Pantheon


eagleeyes

Recommended Posts

Witam serdecznie zacne grono po wielu latach nieobecności. Zaiście dochodzimy powoli do wieku emerytalnego ? Być może, na starość, uda nam się pyknąć jeszcze w jakies mmo razem. Tak przypadkiem znalazłem cos, od czego zaczynalismy, tworzone przez tych samych pracowników i w naszych klimatach. Tak bez hype, na luzie warto poobserwowac co bedzie sie z tym dzialo. 
https://www.pantheonmmo.com/

Pozdrawiam serdecznie całe stare i nowe RL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj z powrotem, "wiek emerytalny"/"na starość" znam Babuszkę która ma 80+lat, jeździ na rowerze i czuje się młodo. ?

Więc nie przesadzaj i wracaj do grania! Myślę że do 60 jeszcze Ci daleko co tak na prawdę i tak nie ma znaczenia.

 

Gra wygląda trochę Everquest'owo i jak to doszlifują może być dobre.. wątpię jednak by wyszło w tym roku patrząc na obecny stan gry.

New World zapowiada się ciekawie ale też trzeba poczekać na efekt końcowy.

Link to comment
Share on other sites

No siema Flux ?

Nie ma obecnie nic co by mnie z załozeń zainteresowało. Chyba tylko cos pokroju eq2/vanguarda - czym niby ma byc ten Pantheon. Choc jak wiecej czytam o projekcie, to bardziej mysle, ze bedziej fail. Development trwa juz 7 lat, zmarla tez w wieku 51 lat kluczowa osoba dla produkcji -  przez wielu hejtowany- Brad McQ ( ten od Eq i Vanguarda). Poczytalem tez o New World, podoba mi sie crafting. Jednak z tego co czytam, to raczej bedzie to szybka akcja. Po max X miesiacach nie bedzie co robic. Ja to bym gdzies juz tak na przynajmniej rok, dwa posiedzial. Do tego jednak potrzebne jest w cholere rozbudowane mmorpg- z calym contentem- craftingiem, houseingiem, harvestingiem, raidingiem z odrobiną PvP no i oczywiscie jakąś dramą :). Nie wiem czy sie doczekam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj! 

New World to jak na razie najciekawsza propozycja. Wiadomo, z czasem się to rozkręci i chyba do tego czasu każdy przyzwyczajony jest, że każda świeżo wydana produkcja oferuje znacznie mniej, niż było to kiedyś. Klimat fajny, grafika wciągająca no i harvest ciekawy - skrzeczące powalające drzewa no po prostu kozak. Zapraszamy więc ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...