Jump to content
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

  CONQUEROR'S BLADE

  Rekrutacja

  Lost Ark

  Rekrutacja

  Pantheon


  eagleeyes

  Recommended Posts

  Witam serdecznie zacne grono po wielu latach nieobecności. Zaiście dochodzimy powoli do wieku emerytalnego ? Być może, na starość, uda nam się pyknąć jeszcze w jakies mmo razem. Tak przypadkiem znalazłem cos, od czego zaczynalismy, tworzone przez tych samych pracowników i w naszych klimatach. Tak bez hype, na luzie warto poobserwowac co bedzie sie z tym dzialo. 
  https://www.pantheonmmo.com/

  Pozdrawiam serdecznie całe stare i nowe RL

  • Like 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Witaj z powrotem, "wiek emerytalny"/"na starość" znam Babuszkę która ma 80+lat, jeździ na rowerze i czuje się młodo. ?

  Więc nie przesadzaj i wracaj do grania! Myślę że do 60 jeszcze Ci daleko co tak na prawdę i tak nie ma znaczenia.

   

  Gra wygląda trochę Everquest'owo i jak to doszlifują może być dobre.. wątpię jednak by wyszło w tym roku patrząc na obecny stan gry.

  New World zapowiada się ciekawie ale też trzeba poczekać na efekt końcowy.

  Link to comment
  Share on other sites

  No siema Flux ?

  Nie ma obecnie nic co by mnie z załozeń zainteresowało. Chyba tylko cos pokroju eq2/vanguarda - czym niby ma byc ten Pantheon. Choc jak wiecej czytam o projekcie, to bardziej mysle, ze bedziej fail. Development trwa juz 7 lat, zmarla tez w wieku 51 lat kluczowa osoba dla produkcji -  przez wielu hejtowany- Brad McQ ( ten od Eq i Vanguarda). Poczytalem tez o New World, podoba mi sie crafting. Jednak z tego co czytam, to raczej bedzie to szybka akcja. Po max X miesiacach nie bedzie co robic. Ja to bym gdzies juz tak na przynajmniej rok, dwa posiedzial. Do tego jednak potrzebne jest w cholere rozbudowane mmorpg- z calym contentem- craftingiem, houseingiem, harvestingiem, raidingiem z odrobiną PvP no i oczywiscie jakąś dramą :). Nie wiem czy sie doczekam.

  Link to comment
  Share on other sites

  • 3 weeks later...

  Witaj! 

  New World to jak na razie najciekawsza propozycja. Wiadomo, z czasem się to rozkręci i chyba do tego czasu każdy przyzwyczajony jest, że każda świeżo wydana produkcja oferuje znacznie mniej, niż było to kiedyś. Klimat fajny, grafika wciągająca no i harvest ciekawy - skrzeczące powalające drzewa no po prostu kozak. Zapraszamy więc ?

  Link to comment
  Share on other sites

  ×
  ×
  • Create New...