Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Core gildii (w latach 2004-2010)


Recommended Posts

Painik, co jest,miales dzialac w sprawie jedynego slusznego EQ2!

Nie poddawaj sie tak latwo, podleweluj jeszcze agitacje i grinduj core team, zeby sie na cos zdeklarowli slackerzy.

Jak ja mam się nie poddać powiedz mi. Ja jestem chętny, Tomas wpadł na TS'a i powiedział że też byłby chętny, więc z Tobą byłyby 3 osoby. Neki mnie olał :) Wczoraj nawet w ramach protestu że nie chce w to grać zniszczył mój czołg chociaż był w mojej drużynie. A Eagle się przeraził że za dużo będzie musiał czasu poświęcić. Franek też nie chce. To z kim grać?

gracie w BC2?? co? jak? kiedy? ja przestalem grac bo nie mialem z kim :P ej no :P

Graliśmy ostatnio sporo. Tyle że teraz trochę w World of Tanks gramy to BF na parę dni w cieA„ odszedł ale niedługo wróci. Proponuje sprawdzać nas na TSie w co gramy bo tak na zmianę tytuły przerabiamy. Zazwyczaj koło 16 chyba że mamy coś do roboty to wieczorem dopiero. Szukać mnie albo Nekiego na TSie.

Link to comment
Share on other sites

Graliśmy ostatnio sporo. Tyle że teraz trochę w World of Tanks gramy to BF na parę dni w cieA„ odszedł ale niedługo wróci. Proponuje sprawdzać nas na TSie w co gramy bo tak na zmianę tytuły przerabiamy. Zazwyczaj koło 16 chyba że mamy coś do roboty to wieczorem dopiero. Szukać mnie albo Nekiego na TSie.

prawdemowiac jak wchodze na tsa to tam nikogo nie ma zawsze ;p no ja sie musze ogarnac bo przymaniaczylem w Demons Souls, ale pvp chyba w zadnej grze nie ma takiego jak tam :P Co do ff14 ciesze sie bardzo ;p szkoda tylko ze na ps3 podobno ma byc w marcu 2011 :P ale tak jak Sunka napisal tesknie za tym jak kiedys jedno mmo i milion graczy RL :)

Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Link to comment
Share on other sites

My chyba mówimy o innych tsach. Ja jak wchodze na tsa to milion ludzi tam siedzi o kazdej porze dnia :).

TS3 bo jak wiecie zrezygnowaliśmy z TS2

Active :

__________________________________________

RETIRED\ Eagleeyes

Link to comment
Share on other sites

No niestety pracuje do 25 sierpnia. Potem imprezuje w Twoich stronach. TS niestety nie mam wbijam się tylko na forum dzięki uprzejmości koleżanki. Pozdro dla wszystkich. Napewno usłyszymy się po wakacjach i zagramy w Civ5 :P

1134306c97bfdf7jopa_tak_jopa_.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Rycerz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...