Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Pełnoletość


Recommended Posts

Witam wszystkich nowych i starych :). Dzień jest wyjątkowy, Royal właśnie kończy 18 LAT, wchodzi w pełnoletność. Tak siebie czytam po latach i nie mogę uwierzyć, jakim byłem skurczysunem 🙂 zwłaszcza w sytuacji Pawki i Villa. W sumie były inne czasy, zamordyzm. Dziś już by to nie przeszło, dawno byście by mnie obalili ;). Ostatnio z Painikiem - odwiedzilismy Neka- było wspaniale w Krakowie. Neki wypił "sperme żeglarza" i się bardzo zmęczył.:)  Ogólnie, robimy przegląd techniczny gildii z olejem z procentami. Także, jeśli pojawi się Wam oficerka przed drzwiami, otwórzcie, poczęstujcie. Każdego z Was odwiedziemy bo byliście wspaniali. Pozdrawiam serdecznie nową kadrę i Rycerza. Odwaliliście chłopaki kawał roboty, że ten nasz projekt istnieje do dziś. Kudos!

  • Like 4

Active :

__________________________________________

RETIRED\ Eagleeyes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Madox i Białystok po drodze (przy okazji wizyta u Pana prezydenta) . Obyś sie nie zdziwił Drahi, że w sezon wpadniemy, oj ...w sezon :). Następnie Warszawa- Draco, Pablo i Vill - hurtowo, mimo podziałów 🙂 Powodem naszego spóźnienia, jest raczej to, iż dużo Painików się urodziło, naprawdę dużo (kilku jest niestety moich, jeden bodajże - Neka, do końca - nie wiadomo 🙂 ) i Duży Painik, ma niestety ograniczoną ilość czasu i dokładne wytyczne od przełożonego - czyli żony 🙂

Rycerz- Ja dopiero w jakimś ala Eq2 wystartuje. Jest coś w założeniach bliskie, ale póki co wygląda tak źle, że nawet nie rekalmuje, choć obserwuje. MiIło by było razem w coś pograć, ale mam wrażenie, że ostatnio, ten przemysł - jak wszystko się uwstecznia. Tak jak powstał Eq2, nie spotkałem nic na swojej drodze, co dawałoby mi tyle możliwości i tyle frajdy. Twórcy i producenci nie zdają sobie sprawy z socjalu. Efekt dzisiejszych czasów i technologii. Kiedyś by pogadać z kolegą musiałeś się do niego przejść - były interakcje. Pogadać po drodze z innymi, zadzwonić dzwonkiem, pogadać z jego mamą etc. Dziś wystarczy komunikator lub telefon. Błogosławieństwo i przekleństwo. To taka analogia do LFG, gdzie automatycznie znajduje CI grupę i zamiast RPG robi się RTS.

P.S. Rycerz, jeśli możesz, to daj mi wgląd w Discorda, bo po czystkach straciłem uprawnienia. Nie muszę mieć, ale zawsze lubiłem wiedzieć co w "trawie piszczy", mimo mojej nie obecności   😉

Pozdrawiam

Active :

__________________________________________

RETIRED\ Eagleeyes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Cze Shax:) . Chyba teraz Ty, masz najwyższy "aktywny" staż w gildii . Pozdrawiam serdecznie...!

Rycerz, a może taki mini zjazd na :

POZNAŃ MOTOR SHOW 2023

Piątek - 31.03.2023 (10:00 - 18:00)

Sobota - 01.04.2023 (10:00 - 18:00)

Termin obojętny. Targi zacne. Lepsze niż te komputerowe. Ja biorę dzieci i będę, jakby co, będę wypisywał autografy przy stoisku "RL automobile"  😉

Active :

__________________________________________

RETIRED\ Eagleeyes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/11/2023 at 3:26 PM, eagleeyes said:

Cze Shax:) . Chyba teraz Ty, masz najwyższy "aktywny" staż w gildii . Pozdrawiam serdecznie...!

Rycerz, a może taki mini zjazd na :

POZNAŃ MOTOR SHOW 2023

Piątek - 31.03.2023 (10:00 - 18:00)

Sobota - 01.04.2023 (10:00 - 18:00)

Termin obojętny. Targi zacne. Lepsze niż te komputerowe. Ja biorę dzieci i będę, jakby co, będę wypisywał autografy przy stoisku "RL automobile"  😉

Ja niestety nie dam rady 31 😄, robię urodziny pierwsze syna 😄 ale może ktoś się załapie. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...