Washi

RL Member Weteran
 • Content count

  321
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Washi

 • Rank
  Generał
 • Birthday 09/11/81

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin
 1. Tak, na moim kanale jest tego więcej. Przez 5 lat nic nie malowałem, ale teraz mi wróciła ochota, bo w końcu wydali proporcjonalne ludziki :P
 2. Hej. Ja wróciłem do WH40K po kilku latach i teraz maluję Blood Ravenów.
 3. Kilka dni temu ktoś się oferował, że pomaga robić uber bosy. Pytałem wczoraj w grze, ale nikt się nie odzywał. Jakby co mam 3 maszynki, sam jestem w stanie robić t1/t2, ale jeśli ktoś może mi pomóc zrobić na wyższym tormencie to proszę pisać. Washi#1326
 4. Fajne porównanie wielkości statków http://i.imgur.com/CBsHyMy.jpg
 5. Złożyłem podanko :)
 6. To daj znać jak dobijesz 60, pomogę Ci przejść inferno.
 7. PVP też miało być soon...
 8. Nie wiesz co tracisz :P Gra nabiera zupełnie innego wymiaru :D
 9. Czy ktoś może jeszcze tutaj gra hardcore? Ja niedawno przeszedłem inferno i teraz mam zamiar pofarmić, ale samemu trochę nudno i strach przed randomowym disconnectem. Mój profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Washi-1326/ Zaznaczam, że gram średnio co 2 dni po 2-3 godziny, czasem więcej.
 10. Szkoda, że dopiero teraz. Powodzenia :P
 11. LOL jakie staty ma koleś. Śmiem twierdzić, że z takimi itemami to każdy build się wyda dobry :P
 12. Najlepszych możliwych powiadasz? Polecam poniższego posta: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6036676511 A co do gry to ja mam mieszane uczucia. Wprawdzie po tych ~250 godzinach gry jeszcze mi się nie znudziło, ale itemizacja jest bardzo dużym problemem. Mocno pokpili sprawę, bo są mało zróżnicowane przedmioty, szukasz praktycznie tylko czegoś co ma lepsze cyferki, mało ciekawych efektów i biedne epiki. No ale może za jakiś czas jak już się uporają z błędami i balansem to popracują nad przedmiotami.
 13. Tylko że do tego builda potrzeba co najmniej 30-40% crit chance.
 14. Ja takim buildem bez problemu skończyłem inferno: http://us.battle.net/d3/en/calculator/barb...;bVe!aacbcZ Działa najlepiej jak masz trochę life on hit (ja mam okolo 900, ale wystarczy 500+). Wtedy overpower cię leczy jak stoisz w desecrate, molten, poison itp. Jeśli nie masz life on hit, to zamień overpower na Furious Charge (Dreadnought) albo Ignore Pain (Ignorance is bliss).
 15. Critical Mass FTW. To jest ten build: http://www.windupwizard.com/windup/2012/6/...-build-for.html