Dragonheart

RL Member Weteran
 • Content count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Dragonheart

 • Rank
  Senator
 • Birthday 09/15/92

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.facebook.com/rm.Dragonheart/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Pierwszy! Nick w grze (Family Name): Dracorian Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~25h Klasa postaci: Sorceress/Ninja Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Poprzednia sekcja BDO Coś o sobie (opcjonalnie): Cześć! Mam na imię Robert ;) W wolnym czasie oprócz grania w gry lubię malować figurki, jak również spotykać się z różnymi ludźmi i wspólnie grać w planszówki :) Swoją przygodę z grami MMO zacząłem już bardzo dawno temu i jak do tej pory jest to mój ulubiony gatunek gier. Aktualnie powróciłem do grania w Black Desert, gdyż stęskniłem się bardzo za potęgą RNG ;)
 2. Rekrutacja otwarta selektywna Sekcja Black Desert Online Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze Black Desert Online! Jesteśmy 15-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard, LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar i Archeage. Oferujemy forum, komunikator Discord, świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy. Nasze założenia, cele i postanowienia gildii: Link do tematu Wymagania: 1. Do gildii przyjmowane są osoby pełnoletnie. 2. Do gildii przyjmowane są osoby z 58lvl i 400RS 3. Przejście procesu rekrutacji (wpis na forum i rozmowa na Discord). 4. Obowiązkowa jest duża aktywność na Discord (Jeśli nie możesz aktywnie rozmawiać, to przynajmniej bądź na nasłuchu). Dodatkowe zasady (obowiązują w sekcji BDO): 1. Rekrutacja poprzez forum i rozmowę na Discord obejmuje wszystkich bez wyjątku, niezależnie od rangi. 2. Nie jesteśmy demokracją i sekcja BD nie jest tu wyjątkiem. 3. Discord nie służy do reklamowania obcych stron i komunikatorów. 4. Poszukujemy osób potrafiących działać w grupie, samotne wilki i egoiści nie sprawdzą się w naszym systemie. 5. Osoby, które swoim zachowaniem będą w znaczącym stopniu negatywnie wpływać na pozostałych członków zostaną usunięte z gildii. Kadra zarządzająca sekcją: Lider II Sekcji Royal Legion Lilith999 (Były) Bastian Oficerowie Royal Legion Motwg - (Młotek) Hajime NecroT Login North0 Nifa Shadowdoom (Kirjgaya) Numer abcza Typ gildii: PvX (PvE + PvP) Adres Discord: https://discord.gg/XsfZUKf Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu: Nick w grze (Family Name): Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Klasa postaci: Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Coś o sobie (opcjonalnie):
 3. @Washi To Ty tak pomalowałeś tą figurkę? :D
 4. Jaka jest obecnie liczba rekrutów do sekcji BDO? Bo z tego co pamiętam to jest jakiś limit ilości osób w Gildii w BDO. Więc tak tylko piszę abyśmy przypadkiem nie przekroczyli tej liczby. No i po za tym przydało by się jakoś zweryfikować liczbę osób, bo niektórzy dawno temu się rekrutowali i ciekawe czy jeszcze są aktywni czy już zapomnieli :)
 5. Nick w grze: Jeszcze nie mam. Czekam na CBT. Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Jak zawsze zależy to od studiów i znajomych. Myślę, że pierwszy weekend od premiery 24h/dzień. Potem około 40-50h tygodniowo. Minimum 10-20h tygodniowo. Klasa postaci: Sorceress (main) -> Berserker -> Warrior/Ninja (jeśli wyjdzie). Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Zależy od tytułu. Ale tak to 9/10 jak mi tytuł przypadnie do gustu i się mu poświęcę ;) Coś o sobie (opcjonalnie): Cały czas student Informatyki. Już w sumie dotarłem na 5 rok więc niedługo koniec. Gram w MMO od dawna. Przygodę z MMO zacząłem od Tibii (grałem w nią 15 min). Później poczynając od MU -> Cabal -> Lineage 2 -> (różne mniejsze mmo typu Allods) -> WoW -> AoC -> GW -> Aion (tylko przez chwilę) -> GW2. Do tego grywam w planszówki, prowadzę własny kanał na Youtube oraz od czasu do czasu jakiś stream na Twitchu puszczę ;) Wszystko zależy od czasu. Członek RL od 29 Apr 2013, obecnie emerytowany :) Status: Przyjęty