Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Royal Legion


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lubię się dowiadywać czegoś co kompletnie mija się z prawdą lub zawiera znikomy jej pierwiastek... np. Aion -- nie uciekłem a z powodu buntu zostałem wywalony ale wróciłem gdy władza się zmieniła i wszystko wróciło na dobre tory. Rift - znów się dowiaduje, że uciekam, że pozostawiam rozsypaną gildię, która potrzebuje wsparcia .. oO .. ona była rozsypana w kwietniu jacku 2 miesiące temu a nie w dniu kiedy ja odszedłem, odszedłem a nie "uciekłem", poza tym jestem jednym z tych którzy pozostali w niej kiedy cały raid team odszedł.. a i ja też niczego nie musiałem.. status RLM otrzymałem za "aktywność na forum jak i długi staż gildii" /polecam topic "awanse specjalne", nie ma to NIC wspólnego z jakąkolwiek grą. Czy ucieknę jak to ładnie nazywasz z kolejnej produkcji hmm to zależy od tego czy wreszcie zarząd wydziału będzie wybierany przez ludzi czy typowany jak zawsze, bo trzeci raz do tej samej wody już nie wejdę i zapewne wielu tu obecnych też.

Reszty komentować nie będę, bo nie zaliczam się do osób które muszą mieć ostatnie słowo - wasza/twoja racja a mój wszechobecny spokój i spokojny sen.

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

Panowie zachowajcie spokój , bo co jakaś gra to kłótnie , o sytuacje w guild jak i o to, co władza óle zrobiła :) Polecam serial "Dynastia" hehe ponoć polska wersja będzie... Wytłumaczyliście sobie ok , teraz pora wyjść z kąta i pobawić się w chowanego :) ... Przygotujcie się na kolejne zmagania w SW jak i w Terze ;) mam nadzieje że nie będzie serialowo tym razem...

Low_Level_PVP_-_Imgur.gif

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...