Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Royal Legion


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dreed czy dobrze widzę czy ty tylko w tym temacie lubisz przyfarmić troló?? hehe pozatym jestem za Family takie było RL jak tu przystepowałem za czasów Warhammera (i to mnie urzekło) , próbowaliśmy też tego w Aionie (eventy,spotkania) po okresie tzw przesiewu 2 miesiące , za czasów Earnama nawet miło się zrobiło w guild , i to jest zdrowy rozwój , gildia trwała grubo ponad rok . Szkoda tylko że core odpada w przedbiegach (te 2 miesiące).Osobiście jestem za tytułami na długie noce i dni , te co są na krótko po prostu odpuszczam , szkoda czasu.

Low_Level_PVP_-_Imgur.gif

Link to comment
Share on other sites

chyba tak, bo jestem chyba jednym z tych nielicznych co nie boją się czegokolwiek powiedzieć otwarcie, bo óle się dzieje.. w tym momencie nie wchodzę nawet na TSa RL Rift bo są "osoby" które chyba bały się wycieku imba tajnych informacji, które mógłbym podsłuchać i sprzedać za grube pieniądze, więc dostałem wilczy bilet z TSa. Z ludómi przestałem rozmawiać, bo okazało się że w oczy patrzą koło dupy robią... nie po prostu zajebiście świetna atmosfera i aż chce się do niektórych wracać w innych produkcjach.. po prostu GREAT.

Mam tylko nadzieję, że słowa Eaga nie zostały rzucone na wiatr i sami ludzie sobie dobiorą liderów np. do przyszłej TERY czy SW... bo powtórki z rozrywki - RIFT - jakoś nie bardzo mi się podoba.

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

eaglu ale mi nie chodzi o bana na TSie.. chodzi o fakt, że dostałem info cytuje "nie jesteś mile widziany na kanale Rifta" oraz "będziesz kikany z kanału" idąc dalej "zmieniając nick doprowadzisz do bana", stąd "wilczy bilet" a nie ban. Po prostu się robią jakieś chore akcje i tyle.. z igieł robią się widły posejdona takie jebitnie wielkie.. ani z tego pożytku, ani nauczki ani jakiejkolwiek pozytywnej relacji w przyszłości.. jak taki gracz w innej produkcji ma np. znów zaufać tym osobą..

co do:

"Przywrócenie rangi, Wyniki"

a tych głów poleciało o niebo więcej.. i nie wiem dlaczego tyczy się to tylko osób które mają jakiekolwiek zdanie na forum i szczerze to obecnie ta ranga jest tyle warta co nic.. człowiek swoje wysiedział wypracował i przez dramy ludzi zawiłości i inne nieporozumienia poszedł na inne podwórko, traci to w przeciągu tygodnia.. nazywa się go banitą i robi jakieś chore akcje ... i nie o range eaglu chodzi tylko też o wiele "braków" w tym całym zamieszaniu.

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

eaglu ale mi nie chodzi o bana na TSie.. chodzi o fakt, że dostałem info cytuje "nie jesteś mile widziany na kanale Rifta" oraz "będziesz kikany z kanału" idąc dalej "zmieniając nick doprowadzisz do bana", stąd "wilczy bilet" a nie ban. Po prostu się robią jakieś chore akcje i tyle.. z igieł robią się widły posejdona takie jebitnie wielkie.. ani z tego pożytku, ani nauczki ani jakiejkolwiek pozytywnej relacji w przyszłości.. jak taki gracz w innej produkcji ma np. znów zaufać tym osobą..

co do:

"Przywrócenie rangi, Wyniki"

a tych głów poleciało o niebo więcej.. i nie wiem dlaczego tyczy się to tylko osób które mają jakiekolwiek zdanie na forum i szczerze to obecnie ta ranga jest tyle warta co nic.. człowiek swoje wysiedział wypracował i przez dramy ludzi zawiłości i inne nieporozumienia poszedł na inne podwórko traci to w przeciągu tygodnia.. nazywa się go banitą i robi jakieś chore akcje ...

A kto jest takim niedobrym bano-klikaczem? ;) Pytam się, gdyż sam mogę niechcący wejść na kanał Rifti dostać kicka ( chciałbym wiedzieć, komu zacząc się przypodobywać ;) ), a właśnie wszystkie moje postacie zostały z RL na Whitefall usunięte :ph34r: , a w czołgi po merge gramy z innym tagiem...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem i nie dopytuje się, bo wole nie wiedzieć takich rzeczy... nie jest fajne gdy zawodzisz się na ludziach. Choro się porobiło w RIFCie ludzie sami siebie nakręcają generując okropnego haeta na ludzi, którzy wyczerpali swój limit zaufania i zapragnęli czegoś więcej od gry a nie tylko regularne cofanie się co 2 miesiące i zaczynanie wszystkiego od nowa. Po rozmowach i dowiedzeniu się wszystkich "smaczków" na własny temat - choć wiem że nie wszystko mi powiedziano - przestałem się interesować wydziałem i wspomagać go w jakikolwiek sposób 'jak kuba bogu tak bóg kubie' ale nie mam zamiaru mu szkodzić, choć jak wspomniałem dawno temu w liście do oficerki, że zmieniam tylko otoczenia i zawsze w miarę możliwości będę pomagał RL. Po spokojnym załatwieniu sprawy z opuszczeniem gildii podziękowano mi heatem na TSie, na forum i poza grą - chore plotki i naganianie jednych na drugich chyba po to by kompletnie zniechęcić mnie do reszty ludzi w RLRift. Ktoś jest dobry pod względem "w oczy patrzy koło dupy robi".

Zethie a o co chodzi z postaciami z Rifta i czołgami ?

Właśnie takie chore akcje się teraz dzieją eaglu.. i jak mówiłem wcześniej przydałoby się ogrom zmian odnośnie rang na forum jak i w całym systemie zarządzania wydziałami... przydałoby się to albo podzielić względem gier albo pozostawić niezależne od tego czy się gra czy się nie gra a i w razie czego dodałbym punkt do regulaminu w degradacjach rangi:

- za granie w dana grę, w której stworzony jest wydział RL, pod inną banderą lub po przeciwnej stronie grozi natychmiastowa i bezpowrotna degradacja.. grasz z nami albo jesteś przeciwko nam.

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

a co ty tak przeżywasz Dredd, ze masz napisane rekrut a nie jakas inna naklejke nadana przez widzimisie kolegium partyjnego?

Panie daj pan spokoj, co za roznica co jest napisane. Jak komuś rośnie e-penis od pisania regulaminów/przewodników na temat "jak powinna być prowadzona gildia" i bawienia się w rozdawanie partyjnych medali (rangi) to spoko. Baw się dalej Eaglu swoimi uprawnieniami, ale uważaj bo - jak to w polityce - tam na ciebie ze sztyletem już od jakiegoś czasu dybają :) Nóżka się poślizgnie któregoś dnia i "będzie wpierdol ale w drugą stronę". Pamięć zawodzi, ale w ciągu 6 lat broniłem cie kilka razy i w sumie dalej uważam że z tego całego grajdołka ty jeden masz łep na karku. Oczywiście nie jeśli chodzi o mmo, bo z grami masz tyle wspólnego co ruski z kalafiorem, ale jako "chłopaka który ma poukładane".

W tym wszystkim jedno mnie dziwi - Neki & Agania. To są osoby które się zaperzyły i przez swoją krótkowzroczność rozwaliły gildię w RIFcie. Co z nimi? Zostały im zabrane przywileje/rangi? Jakiego rodzaju ponieśli oni konsekwencje? Prosze o odpowiedz jak to w partii do kolegi rekruta partyjnego :)

Winnych to ja widzę dwóch - Neki i Agania i tyle. Neki się zestarzał i rurka do mmo zmiękła a Agania to z partyzanta się załapał na stanowisko. Poległ :P

Ogólnie to nie jest złośliwy post, ale takie małe podsumowanie. Miały polecieć głowy i poleciały, tylko nie te co powinne. Pośmiałem się kilka razy do łez (pozdro Soulless).

A resztę też pozdrawiam serdecznie bo i tak was lubię :)

--------- edit:

Jeszcze dodam - to, że się nie udało Sunce, potem komuś-tam i na koA„cu Jackowi - to smutna sprawa. Ale w mmo nikt nie rozdaje medali za zaangażowanie w partię. W każdym mmo jest taki moment, że liczą się noulajfy. Nie ma hardcore graczy = nie ma gildii "na poważnie". Tak było w każdym tytule w jaki graliśmy - wydział ciągnęło kilka osób bo jak któs nie gra (casual) to jak ma coś osiągnąc. RIFT jest prostym mmo, a już w przedbiegach 4/5 składu odpadła. Tera będzie jak AION - ostry hardcore, dlatego polecam się głęboko zastanowić jak ktos nie ma cisnienia do grania czy w ogóle zasiadać do tytułu.

Bo znowu będą dramy i uaktywni się "polityka".

Ašmieszy mnie jedna rzecz - co ma piernik do wiatraka - czyli granie w mmo do forum o gierkach/filmachi innych pierdołach?

Sorki że bez ładu i składu ale mam ciekawsze rzeczy do roboty :P Kto ma zrozumieć, zrozumie co mam na myśli. Pozdrówka.

Edited by volc
cenzura_1.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tera będzie jak AION - ostry hardcore.

Wbiłem od 1 do 50lvla na koreaA„cu Berserkerem, chyba najłatwiejszą klasą do gry solo i jeżeli chodzi ci o expienie to pewnie Tera przypomina Rifta, a nie Aiona. Jedyna różnica to skillowe battlegroundy (albo kto ma lepszą myszkę, bo gimnastykować się przy rotacji i tak nie trzeba, wszystkie klasy używają 3-5 skilli ofensywnych). W mojej prywatnej opinii Aion był bardziej hardkorowy bo przynajmniej trzeba było Abyssa sobie wyfarmić, a w Terze jak masz szczęście to w instancji ci poleci sprzęt z bonusami do pvp. Gdzie te czasy L2 :)

e46ef8dcb9297559.png

Talek.png

Link to comment
Share on other sites

co Wy wiecie o zabijaniu ? ekipa w Rifta jak grała tak gra dalej . Rotacja ludzi jest ale każdy ma szanse znaleóć to co lubi , przy okazji to 69 osób było aktywnych w ostatnich 24 h . Co oczywiście wskazuję że rift leży i jest porażką .

Niestety gildia nazywa się RL i jedyne co ja łączy z tym forum to osoba Jacka oraz negatywne wspomnienie o chęci zamknięcia wydziału z nie wiadomo jakich powodów . Ludzie chcą grać , rozwijać się ale niestety czasami czytają to forum tak samo jak potencjalni rekruci i robi im się nie miło . Jakim prawem na temat dywizji RL w rifcie wypowiadają się ludzie którzy nie maja pojęcia na ten temat przecież to jest krecia robota . Chcecie się dowiedzieć jak jest strasznie i tragicznie jest w rifcie to zapytajcie na privie będzie to logicznie i nie szkodliwie . A co do płaczu to oczywiście największy ferment robią gracze którzy na własne życzenie poszli sobie gdzie indziej by być bardziej pro . Ludzie ciężko pracują na markę RL ale to nie są pseudo politycy robiący " dużo " ale tylko w swoich przemowach opiewających własne zasługi tylko prości robole od czarnej roboty . Szczególnie pozdrawiam Xorya i Whitemonka .

Link to comment
Share on other sites

Volc - sztyletowac mnie już próbowano nie raz ;) ale daje jakoś rade. System w gildii naprawde jest logicznie poukładany stąd tyle kontrowersji bo brakuje niektórym "luk". Nie da się ssać 2 krów jednocześnie mieć stanowisko prestiżowe i grać sobie w innej gildii. Jaki to przykład dla rekruta gdy oficer, osoba sytuowana gra sobie pod inna marką i nie ma z tego konsekwencji ? Albo masz stanowisko i wysiadasz ostatni, albo jesteś rekrutem i robisz co chcesz a nikt pretensji do Ciebie nie ma. Jeśli rozgraniczyłbys rangi na forum/gildii na podgry, wtedy byłaby samowolka i każdy miałby w przysłowowiowej dupie leadera wydziału czy gildie w danej grze. Wszyscy wiemy jak koA„czy się demokracja czy samowolka w gildiach w mmorpg.

Active :

__________________________________________

RETIRED\ Eagleeyes

Link to comment
Share on other sites

Boynar ma dużo racji. To co dzieje się w Rifcie obecnie to wiedzą najlepiej Ci co tam grają a nie piszą tu na forum. Rotacja jest i była, ale czołg jedzie dalej. Nie wszystkim było po drodze i odeszli, skoA„czyli grać, etc. Chłopaki raidują i mają dużo samodyscypliny, by razem coś robić. Ile zrobił Whitemonk to każdy z nich wie dobrze. Niestety wlecze się to całe halo wokół tej gry u nas w gildii i to na pewno im nie ułatwia sprawy. Róbcie swoje i ciśnijcie. Boynar znasz mnie chłopie i wiesz, że zawsze uczciwie sprawę stawiałem.

waiting for the next one
WAR |
Aion | WoW | EVE | RIFT | AoC | SWTOR | TERA | TESO


KILL YOUR GOD KILL YOUR TV!

2ladjy0.png

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam i widzę, że kompletnie prawicie nie o tym świecie. Jedni mówią "grasz gdzie chcesz" inni "jak nie z nami to przeciw nam", mówi się o rotacjach no ok spoko.. nie widziałem by ktokolwiek odchodzący rekrut czy nie - mało mnie interesuje ta ranga na forum ludzie są dla mnie ważni a nie napisik - to robiła się drama, chore teksty, grożenie kickami z TSa czy nawet banami, człowiek zostaje skreślony bo po grze oczekuje czegoś innego, czegoś więcej czego w dalszym ciągu nie dostał - 2 miesiące oczekiwania i pomocy w tworzeniu - podziękował kulturnie, poszedł dalej znalazł miejsce z kilku możliwości, gra dalej ale cały czas jest zainteresowany wydziałem, przekazuje pomocne info, pomaga członkom wydziału w różny sposób - itemki instancje rozmowa - by po wszystkim zostać tak potraktowanym, to prawda że jak zechce się uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie. Volc i tu nie chodzi o przeżywanie rangi na forum, tu chodzi o ludzi o ich zachowanie i traktowani innych ludzie, ośmielę się powiedzieć prosto "brak kultury i normalne chamstwo" bo na takie zachowanie nie znajduje innego określenia. Zaczyna się traktować ludzi jak pixele a jak ktoś nie ma pod nickiem RoyalLegion to wróg publiczny pod żadnym pozorem nie dawać mu pt a jak jest to kick, nie rozmawiać bo rozkradnie tajne info, nie kolegować się bo będzie banicja w grze.. no tak się teraz osobiście czuje i nie mam żadnych powodów by uważać takie zachowanie ze strony RLRift team za stosowne. Dla mnie jest to chore i nienormalne. Ale widocznie taka już niektórych ludzi polityka zniechęcania ludzi do samych siebie i wydziału.

Jak sobie RLRift radzi od pewnego czasu nie wiem i przestałem się dowiadywać i rozmawiać z ludómi, bo po co być potem obgadywanym na TSie, wywalanym z niego etc. Gracie to grajcie i dajcie grać innym bez robienia dram, szkoda że w czasie założenia gildii nie było podanego regulaminu i profilu gildii jak to jest obecnie, bo przynajmniej człowiek mógłbym powiedzieć - nie pasuje mi profil casual wole hardkoer wydział RLRift nie jest w stanie mi tego zapewnić w związku z tym dziękuje za grę i idę szukać innego miejsca. - i w sumie tak było, tylko dla co niektórych kulturalne pożegnanie jest złem nad zło, a wychodzenie z gildii jest równoznaczne z sabotowaniem wydziału... taa i znów się rozpisałem, ale wybaczcie niesmak do pewnego grona ludzi z Rfita będzie się ciągnął przez długi czas i oby tak dalej zapewne wielu zwolenników znajdziemy.

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

Sunka tak mi się zawsze wydawało i chyba się nie myliłem a przy okazji na pewno wiesz jak odejść z honorem , popełniono błąd ( brak wiary ) - óle zareagowałeś sam wyznaczyłeś sobie karę . Do pewnych rzeczy trzeba mieć odwagę . Trzymam kciuki żeby się ludziom jak najdłużej chciało .

Dreed nigdy do Ciebie nic nie miałem i nie mam ale czyny świadczą o Tobie , byleś jakaś tam ikoną z dużym stażem w gildii i szacunkiem . Nagle wykonałeś ruch wbijający nóż w plecy odradzającego się oddziału trudno oczekiwać od ludzi którzy w nim grają żeby Cię za to kochali tym bardziej że raczej nikt się nie spodziewał z nich takiego obrotu spraw . Ašwieżo awansowany RLM raczej po tygodniu nie wychodzi z legionu by grać w konkurencji . Zresztą chyba już o tym na privie rozmawialiśmy .

Edited by Boynar
Link to comment
Share on other sites

Były elementy które ni jak mi się nie podobały w zarządzaniu wydziałem, dalej jest ich pełno - po przeczytaniu regulaminu wydziału zostały przynajmniej udokumentowane :] - po 2 miesięcznej grze po odejściu core gildii - tak też miałem propozycje odejścia z nimi, zostałem by ratować co jest i zrobiło się ok, gildia jest elegancka dla casuali i tyle.

Dlaczego mam grać i płacić za coś co mnie nie cieszy, po prostu czyste fakty, z niczym się nie ukrywałem, każdy z Was oficerów i lider otrzymał list, osobiście rozmawiałem z ówczesnym liderem Zinem rozumiał moją decyzję i nie miał żadnego "ale" tak jak kilka innych osób, to potem zaroiło się od jakichś głupich rzeczy a tylko dlatego, że na pewnych rzeczach mi zależało, by to poszło dalej nie dla jakiegoś "progresu" raidowania etc tylko dla ludzi, brak sukcesów zniechęca, dlatego naciskałem na raidowanie, bo wiedziałem że chociaż małe akcje sprawią że Ci casuale się zepną .. będą mieli cel, ale zaraz mi przecież zarzucono że krzyczałem o raidy a potem nie chodziłem - a w sumie były to dwa raidy przed moim odejściem nad którym myślałem grubo ponad tydzieA„. Wyraziłem swoje poglądy powiedziałem co mi nie pasowało etc etc wyszedłem i po tygodniu rozmów z gildiami wybrałem opcje gdzie się sprawdzam a gra przynosi mi frajdę tam samo jak raidowanie. Pewne elementy to po prostu jak pies ogrodnika i tyle.

O odchodzeniu z honorem a raczej brak tego mógłbyś zarzucić paru osobą głównych sprawców zamieszania powiedzmy ale ja się do nich nie zaliczam, to co mogłem to zrobiłem, nie piastowałem żadnego stanowiska kompletnie żadnego, za nim nie byłem odpowiedzialny, byłem zwykłym szarym memberem, może trochę bardziej kolorowym, bo ludzie się z pewnymi rzeczami do mnie jednak zwracali zwracają i mam nadzieje że zwracać będą - nie powiem kto kiedy i o co, bo nie chce by te osoby miały jakieś nieprzyjemności - sorki ale takie zostawiacie za sobą wrażenie. Nie ma kompletnie żadnych powodów by np. grozić mi kikami czy banami na forum -tego to już kompletnie nie rozumiem.

Brak wiary - wiele osób wykazało się wystarczającą wiarą pozostając w wydziale kiedy core gildii ją opuszczało. Przyznaj sam Boynar ile razy narzekałeś, że nie ma co robić. Wybacz ale po prostu obecnie w gildii są casuale i tyle, osobiście mi to kompletnie nie przeszkadza i ciesze się, że po 2 dramach gildia dalej funkcjonuje chociaż więcej w niej 'obcych' niż royalowców. Niech pchają ten wózek i jeśli dobrze się przy tym bawią to chwała im za to, tylko po co szykanować ludzi którym po prostu taki ustrój nie pasował... w przyszłości zamierzacie w każdej grze takie akcje odwalać kiedy ktoś powie NIE gildzie hardkorów albo nie na ustrój pvp albo pve?

-----------

@boynar

Gdzieś musiałbym poczytać albo przejrzeć pmy cokolwiek.. w kwietniu pisałem, że daje sobie czas do czerwca by zobaczyć jak to się potoczy i w razie czego wspomóc, udało się to postawić na nogi, na nogi dla casuali i jestem z tego zadowolony, ale ni w ząb nie sprawisz by ktoś płacił za grę tylko po to by grać w danej ekipie i nie czerpać z tego przyjemności.. poza tym jaka konkurencja.. tu masz podział na frakcje każda gildia po stronie defiantów to potencjalny sojusznik do riftów pvp etc. Nie polazłem grać do guardianów a na pytanie "czy jakbym dołączył do synergy czy INcontrolRIft to by była taka sama chora sytuacja" odpowiedzi nie uzyskałem. Nie przypisuj mi czegoś czego nie było, może i miałem jakiś staż, jakiś tam szacunek też - chyba przez to, że na pytanie do mnie nie odpowiadałem TS czy Forum. Nie możesz też kłaść taki ciężar odpowiedzialności na moje plecy "wbijanie noża w odradzający się wydział". Prawda jest taka, że po "odradzaniu" nawet patrząc na staż jak i wspomnianą przez Ciebie range na forum nie zaproponowano mi jakiejkolwiek funkcji w gildii, byłem bo byłem i tyle, w sumie nie wiem czy jakąkolwiek bym przyjął bo bardziej się sprawdzam jako pomysłodawca niż wykonawca a już nie zarządca, ale mniejsza.. chodzi o fakt, obarczasz mnie odpowiedzialnością za coś co kompletnie mnie się nie tyczy. Jak wspomniałem, mogłem napisać podanie do GM, że moja osoba jest prześladowana w grze dostaje głupie PMy itp i proszę o zmianę nicka, na forum napisałbym, że koA„czę grać i zacząłbym od nowa.. ale po co .. dla mnie jest coś ważniejszego niż pixele. Jeszcze inaczej, gdybym poczekał z dołączeniem do gildii a po fuzji jednak gildia przeniosłaby się na inny serwer mógłbym zrobić to samo, nie było by dramy banicji na forum i chorych tekstów w moją stronę. Rozniecacie tylko problem pod jednym względem .. dramy z kwietnia i nazwą "nOx".

I nie .. nie rozmawialiśmy na Privie, rozmawiałem z Zinem na ten temat i jakoś nie było problemów z decyzją i w pełni mnie rozumiał.

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

pewnie że narzekałem ale nie uciekłem z tonącego okrętu tylko zrobiłem co mogłem zęby płynął dalej .

Ps . na pewno Cię zrozumiał a tego bana to miałeś od krasnoludków wyłapać bez akceptacji wodza wydziału ( Zina ) bo nie rozumiem kto Cię chciał banować i kiedy

Edited by Boynar
Link to comment
Share on other sites

pierwszy model jest i się sprawdza, to dlaczego się tu nie sprawdził nie będę znów rozpisywał, a gram już trochę i nie zamierzam koA„czyć w najbliższej przyszłości. Każdy gra tak jak mu się podoba i w jakim trybie chce, gdyby była to gildia total hardkore a ja nie mógłbym sobie pozwolić na regularne stawianie się na raidy etc etc to też powiedziałbym sobie dość, tylko że w takim wypadku by robić mniej nie trzeba opuszczać gildii w drugą stronę to tak nie działa, zresztą dobrze o tym wiesz.

Opuszczanie tonącego okrętu, nie opuściłem go w kwietniu, wychodząc pozostawiłem zdrową gildzie z gronem zarządzającym który świetnie dawał sobie rady, gracze byli zadowoleni i elegancko, to że niebawem pokazały się znów jakieś zawiłości to już nie moja wina. Dnia 6 czerwca b.r gildia bardzo dobrze sobie radziła, rozwijała się przyjmowała kolejne osoby powoli raidowała. Nie widzę tu "tonącego okrętu".

Widzisz Boynar, wychodzi znów na to, że nie wszyscy wiedzą co się gdzie dzieje, nawet w ich wydziale pomimo iż grają.. sam nie wiem od kogo były żale, od kogo pretensje i szczerze nie mam zamiaru dochodzić... po prostu takie są fakty i wychodzi z tego jedno "w oczy patrzy koło dupy robi".

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

Dreed tak czytam co piszesz i chyba grzybków się najadłeś. Nie rób z siebie chrystusa. A»eby uprościć to co wypisuje Dreed to było tak.

Pożegnał się kulturalnie, fakt. Napisał PM do oficerki i tyle. O tym, że niekoniecznie mile jest widziany na ts kilkakrotnie słyszałem, ale to bzdury i nie ubierałbym tego do poziomu dramy. Rozmawialiśmy Dreed i mówiłem Ci, że takie coś możesz od ludzi usłyszeć, ale nikt nie ma prikazu jakiegoś kickować. No halo, przypomnij sobie. Mówiłem CI także, że nie jesteś tematem nr 1 i nie obgadując cię ludzie jak sam piszesz. Może z kilka razy coś o tobie powiedziano, ale to też na luzach. Sam mnie o to posądzałeś, co uznałem jako zwykłe oszczerstwo, ale w tej kwestii milczysz. Nie piszesz co w międzyczasie robiłeś i jak usilnie starałeś zwrócić na siebie uwagę. Co do bana, bo Dreed także o tym napisał. No więc to było tak, że po stracie statusu zawitał do mnie ów Dreed i dało się wyczuć wkurzenie, ok, rozumiem. Zaczął się unosić i denerwować, że syfu, dramy narobi, etc. mówię mu, żeby się chłop nie pogrążał bo taką drogą to do bana jedzie a nie rozwiązania sprawy. No tu są te krasnoludki. Interpretacja jak u Konopnickiej.

@Boynar - nie brak wiary, a zupełnie inna para kaloszy, a i kary sobie też nie wyznaczyłem, spoko. Tak naprawdę bardzo mało osób jest w stanie to zrozumieć, bo to już interpersonalne kwestie, które z boku zupełnie inaczej wyglądają. Każdy z nas ma niekompletne informacje i stąd też dopowiadanie od siebie samego.

ps. Dreed odnośnie pisania o casualowym wydziale to aby na pewno tym z RL?

waiting for the next one
WAR |
Aion | WoW | EVE | RIFT | AoC | SWTOR | TERA | TESO


KILL YOUR GOD KILL YOUR TV!

2ladjy0.png

Link to comment
Share on other sites

Znacie kawał o żabie i królu lwie???

Zebrał lew wszystkie zwierzęta na wielkiej polanie i tak prawi- zebraliśmy się tu, żeby raz w koA„cu i do koA„ca sprawiedliwie ustalić, które zwierzęta są mądre, a które tylko piękne. Moja propozycja brzmi tak na lewo piękne, a na prawo mądre- na te słowa zwierzaki grzecznie rozeszły się na dwie strony tylko żaba stoi na środku jak wyrzut sumienia. Patrzy król zwierząt, a żaba stoi ze sromotą na twarzy- te żaba, a co ty tak sterczysz na środku??? heł- spytał lew??? Na to żaba ze spokojem- królu drogi a co ja biedna mam zrobić jak ja i piękna i mądró??? No przecież się kurde nie rozerwe.

dreed - zachowujesz się jak ta żaba

j3acek.png

 

Link to comment
Share on other sites

BY wszystko było jasne trzeba by to wszystko wywalić na forum łącznie z PMami ale to są prywatne rozmowy.

To co sunka napisałeś to prawda, ale odnośnie kicka z TSa powiedziałeś w prost - ja tego robić nie będę - i tyle, natomiast na TSie nie jesteś sam do tego uprawniony. Dziwi mnie tylko, że mówisz o niechęci na TSie jako bzdura gdy w rozmowie powiedziałeś wyraónie, że są osoby które nie chcą bym na TSie przebywał -kanał rift- tyle. Sam zresztą przyznałeś mi racje, że można było ze mną pogadać i powiedzieć bym w czasie raidów nie wchodził na kanał itp a nie zgłaszać jakieś pretensje do Ciebie. No ale jeśli to bzdura to spokojnie będę się tam pojawiał.

Ciesze się, że nie jestem tematem numer 1 tylko skąd nagle na ustach ludzi osądy - opuszczasz tonący okręt, wbijasz nóż w plecy.. co najmniej jakbym był officerem czy liderem. Takie rzeczy naprawdę denerwują, gdy obarcza się mnie winą która nie leży po mojej stronie.

Co do posądzania Twojej osoby, nie zwracałem się bezpośrednio osobowo, ale wspominałem ogólnie że pokazują się rzeczy jakby ktoś starał się pokłócić ludzi. Przyznaję się do tamtej sytuacji, że szybciej zadziałałem niż pomyślałem to samo było z informacją o degradacji, tyle że nie sama degradacja była powodem nerwów a jej uzasadnienie i mieszanie w to Eagla, które w tym wypadku jest lekko nagięte. Nie wiedziałem też, że próba wyjaśnienia plotek jak i reakcja na degradacje "bo komuś się nie podobało" jest próbą zwrócenia na siebie uwagi. Chociaż reakcja była lekko nadpobudliwa.

tak wydział RL w Rifcie jest casualowy, bo dla mnie nie ma czegoś takiego jak semi-hardkore. Już wyjaśniam dlaczego tak mówię - gildie opuściłem 6 czerwca, w tym czasie progres gildii zwiększył się o \jak się nie mylę ze spamu chatowego\ o 3 bosy w GSB i 2 bosy w RoSie, daje to 5 bosów w miesiąc wynik OK dla casuali, gdzie hardkorzy wyczyścili GSB z gorszym sprzętem w 2 tygodnie wipienia dzieA„ w dzieA„ po 5h. To takie porównanie tylko. Raidu 10man nie liczę bo to całkowicie inny poziom niż GSB i RoS.

@Jacek

z całym szacunkiem Twojej osoby, ale Ty już udowodniłeś niechęć do mojej osoby niejednokrotnie i jakbyś mógł to z piozdu bym został tu pobanowany na wszystkie możliwe sposoby. Z bajką jak zwykle nie trafiłeś.. ale przez ten cały czas się nauczyłem, Twoja racja a mój spokój. Widzisz jacku ja przynajmniej potrafie przyznać się to tego, że do pewnych spraw się nie nadaje i nie, nie chodzi tutaj o Twoje liderowanie.

Edited by Dreed

6089f4d53720310f.png 016f34e0b6f2f780.png

Najlepsze teksty BF3:

"Granat wam w dupę cwele" - TDM

Link to comment
Share on other sites

dreed, większy szacunek mam do tych ludzi co pozostali w gildii i graja dalej niż do ciebie, a wiesz dlaczego, bo to oni, gdy gildia potrzebowała wsparcia pozostali w niej, a wcale nie musieli tego robić, gdyż byli w tej gildi rekrutami i grali w niej od miesiąca, a ty i inni jaki im przykład daliście?uciekliście z gildii, gdy tylko zaczęło się dziać coś złego zamiast zostać i pomoc rozwiązać te sprawę.

nie wiem dlaczego chcesz być dalej w tej gildii ,uciekłeś z niej w aionie , uciekłeś w rifcie i to samo zrobisz w następnej grze, a wiesz dlaczego, bo tobie nie zależy na RL tylko na takiej gildii, w której aktualnie można się najwięcej nachapać , ty byś chciał nie być w gildii , ale profity z bycia w niej brać, tak jak to eaglu napisał ''Nie da się ssać 2 krów jednocześnie ''

j3acek.png

 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...