Sign in to follow this  
Followers 0
Neki

karczma pod zapitym gnomem czyli tysiac i jedna mysl

349 posts in this topic

1000 lat bym szukał i takiego typa bym nie znalazł. Po prostu mistrzostwo świata :D

Etam,  Teraz wszyscy trafią do Azkabanu, Dementorzy Antoniego się o to postarają!

Wspaniale tu zajrzeć po tak długiej przerwie. :)

Nawet Drahen zdążył wygląd forum zmienić.

Gdzie wyście byli tyle czasu? >.> Forum jest pięęęęękne i ma miliard funkcji. Jak dostaje wiadomość to mam fajne dźwięki <3

Edited by Rycerz

Nowe forum całkiem fajne, nie będę narzekać w pierwszych postach po powrocie. :D

On 13.08.2016 at 2:51 AM, Rycerz said:

Gdzie wyście byli tyle czasu? >.>

A gdzie to nas nie było w tym czasie :) Za dużo się działo żeby w jednym poście opowiedzieć. Widzę że jakaś nowa gra "World of Warcraft" wychodzi, muszę zobaczyć co to takiego. :D

Spokojnie Painik mamy czas, dawaj.

im-listening_o_155532.jpg

Edited by Rycerz

Nawet nie wiecie Panowie jaki kawał dobrej roboty odwalił Rycerz i ekipa.

BDO rozwija się jak nigdy przeżywamy drugi albo już trzeci (niepamiętam) rozkwit .

Dawne dramy i rozłamy jakby poszły w zapomnienie , jest dobrze . Mamy paru dobrze rokujących officerów na przyszłość np srogi dyktaa :). Jest fajnie że Rycerz jest z nami i godnie reprezentuje emerytowanego Painika !!! roarrrr  mój lider już odszedł ( Eagleeyes ) tak pamiętam te czasy , dużo się dzieje ostatnio i myślę że chyba i Ja będe następny w szeregach RL Honored i złotego napisu , czas pokaże kto będzie następny.

1 person likes this

Ostatnio Igiel coś wspominał że jak dobije do 60 to znowu poprowadzi gildię, i że przydałby się mu giermek co będzie mu miecz nosił, zaproponowałem mu twoją kandydaturę,więc cierpliwości Draco, ale było to po po pijaku i nie wiem czy pamięta co mówił ;)

Starosc nie radosc, dwa dni kaca mialem a tydzien dochodzilem do siebie. Sorrka Madek ;)

Hejka. Miło widzieć, że starzy legioniści jeszcze żyja :) Obserwuję forum raz na jakiś czas i czekam aż pojawi się jakiś tytuł dzięki ktòremu będę mògł wròcić do gry. Pozdrowienia i Wesołych Świat !!!

Sorrki panowie trochę mnie nie było heheh slakuje ;) . Myślę ze kiedy wyjdzie Star Citizen będzie można coś razem pograć zapowiada sie bardzo ciekawie a puki co pogrywam w zapchajdziury nie wymagające dużej ilości czasu.

Sign in to follow this  
Followers 0