Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja 2024


Recommended Posts

Rekrutacja TL.png

Rekrutacja otwarta selektywna

 

Sekcja Throne and Liberty

 

Serwer: TBA

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze Throne and Liberty. Jesteśmy 20-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard,  LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar, Archeage, Black Desert i Conqueror's Blade. Oferujemy forum, komunikatory Discord i Teamspeak 3, świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy.

 

 

Nasze cele:

 

Naszym podstawowym celem jest budowa zgranej i silnej sekcji, grającej wspólnie w sympatycznej atmosferze. Z racji specyfiki tytułu  chcemy budować uniwersalną sekcję o profilu PvX, dlatego od wszystkich gildiowiczów będziemy wymagać zaangażowania zarówno w elementy pve jak i pvp.

 

Planujemy zbudować sekcję na poziomie 150-200 aktywnych graczy, osiągnąć poziom zgrania pozwalający na zdobycie i utrzymanie własnego terenu, oraz sprawnego działania naszej gildii. Chcielibyśmy przy tym zachować umiar i pamiętać po co gramy w gry. Najważniejsze to dobrze się bawić i pamiętać, że „porażka jest nawozem sukcesu”.

 

Wymagania:

 

1.     Do gildii przyjmowane są osoby pełnoletnie.

2.     Przejście procesu rekrutacji (wpis na Discord/forum i rozmowa na Discord).

3.     Zalecana jest duża aktywność na Discordzie (w przypadku eventów jest to obowiązkowe).

 

Dodatkowe zasady (obowiązują w sekcji T&L)

 

1.     Rekrutacja poprzez rozmowę  obejmuje wszystkich bez wyjątku, niezależnie od rangi.

2.     Nie jesteśmy demokracją i sekcja T&L nie jest tu wyjątkiem.

3.     Discord RL nie służy do reklamowania obcych stron i komunikatorów.

4.     Poszukujemy osób potrafiących działać w grupie, samotne wilki i egoiści nie sprawdzą się w naszym systemie.

 

Coś o kadrze zarządzającej sekcją

 

Lider sekcji: Rycerz

 

Zastępca lidera sekcjiSzejm

 

Oficerowie:

Antras

 

 

Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu:

 

Nick w grze:

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:

Klasa postaci:

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

Coś o sobie (opcjonalnie):

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Rycerz (jeżeli będzie wolny)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: w tej chwili + 20, z czego 2-3 wieczory wolne.

Klasa postaci: Tank

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW2, SWTOR, Terra, AoC, Wildstar, BDO, WOW, CB. 

Coś o sobie (opcjonalnie): To znowu ja zapraszam do gry w kolejne first mmo.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Iniemamocny/Iniemamocna

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 25

Klasa postaci: Range DPS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): wszystkie wieksze mmo zaczynajac od Lineage 2 przez warhammera gw2 po lost arka

Coś o sobie (opcjonalnie): Ilez mozna 🙂 Od wieeeeeeeeelu lat nic sie nie zmienilo, dalej zapalony mangozjeb ^^

aba5fd3f-1d72-4511-950d-6d0c771578bf.png
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Mertis

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-40 (w zależności od sytuacji w robocie)

Klasa postaci: DPS/Heal (zobaczymy co mi bardziej podpasuje i co będzie potrzebne)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW, Lost Ark

Coś o sobie (opcjonalnie): Wesoły bimbrownik :D

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Aytrax

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+

Klasa postaci: czarownik

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): wszystko co wychodzilo

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Fluks

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-100

Klasa postaci: coś przydatnego

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): zaczynałem przygodę z MMO od Ultimy Online, teraz prawie 13 lat w RL 🙂

Coś o sobie (opcjonalnie): lubię dobre Gry i dużo w nie Grać ^_^

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Subat

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40-80

Klasa postaci: czarownik

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): bdo, l2, wow itp.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Selan

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: +20 (zależy kiedy będzie faktyczna premiera)

Klasa postaci: zobaczymy

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): CB, WOW, Lost Ark, New World

Edited by Selan
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Timat 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+(zależne od czynników domowych 🙂 ) 

Klasa postaci: do obadania 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW ,SWOTR, BDO i cos tam jeszcze 

Coś o sobie (opcjonalnie): normalny polski niewolnik 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Antras/Arkanista (co będzie wolne) 

 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40-80h

 

Klasa postaci: You are wizard Harry.. (czarownik) ew. Healer

 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW2, SWTOR, BDO, WOW, Lineage 2, New World, ESO

 

Coś o sobie : Uwaga castuje! / jaki kraj taki healer. 

Edited by Antras
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Stanis lub coś podobnego

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20

Klasa postaci: tank lub healer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): L2, WoW, Aion, WAR, Guild Wars 1 i 2, SWTOR, Rift (przez jakiś czas grałem z RL 🙂 , EOC, Tera, Arch Age (krótko), i inne. Nadal w WoWie.

Coś o sobie (opcjonalnie): Najbardziej mi leży tankowanie, uczę się healować i nie umiem kręcić cyferek jako dps. 

15.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Talib (Problematyczny nick czesto zajety ale jakos sie dogadamy :))

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: docelowo 20+ , musze pogodzic z WoWem i CoDem

Klasa postaci: Jakis caster prawdopodnie

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW

Coś o sobie (opcjonalnie): ehh zwykły gość a w co gra? MTG,CoD,WoW,Diablo,DOTA 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: krystian / Flov

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  45 - 60h

Klasa postaci: Assasin xbow/dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Przygoda rozpoczęła się od Aiona piękny czas przesiedziałem tam dobre 2 lata. Od tamtego momentu przeskakiwałem po MMO RPG (ESO, Lost Ark, New World itd.) szukają zastępstwa dla Aiona, aż natrafiłem na Throne póki co gra wypada dla mnie doskonale.

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam dużo czasu 😐

Edited by Flov
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...