Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Nick w grze: Hoffmeister
Wiek: 39
Klasa postaci: Gunlancer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Warhammer Online, GW2, Star Citizen ?
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Detroid

Edited by boazerio
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Viran
Wiek: 24
Klasa postaci: Deathblade
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Pierwszy tydzień - 60h+. Później 30-50h w zależności od wolnego czasu (w ciągu pierwszych tygodni gry/nowego patcha bliżej 50 godzin)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Semi-HC / HC. Wstępnie ciężko zdecydować bo nie mam doświadczenia z grą na serwerach RU/KR.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW HC/Mythic rajdy od WoD do Shadowlands, później pół roku w FF14 od końcówki Shadowbringers do Endwalkera. FFLogs mojej postaci: Arthur Leywin - Cerberus - FF Logs.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): JCVad3r

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Aratos
Wiek: 27
Klasa postaci: Berserker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Od 20 do 30 godzin.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Parę lat na wowie z przerwami, dużo czasu na d3 i poe, Lost Ark RU.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): AraTo$#0478

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Nonok / Azzwraith / Aisac

Wiek: 24

Klasa postaci: Deadeye / Sharpshooter / Deathblade - jeszcze nie zdecydowałem

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Różnie bywa, średnio 15-20

Nastawienie: Semi hardcore

Doświadczenie w grach MMO: WoW - pojedyńcze wejścia na mythic, w okresie rajdowania curve; ESO - niektóre DLC triale na VET, na norm chyba wszystkie; FFXIV - najwyżej EX triale

Nick na Discordzie: Azzwraith

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Dardziol
Wiek: 30
Klasa postaci: Warlord (Gunlancer)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Tyle na ile pozwoli rodzina i praca. System pracy 4x12h/4x wolne... ~20 tygodniowo wykręcę.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Zdecydowanie za duże ale między innymi: Lost Ark RU, BDO, Aion, L2, Archage, ESO, RFO, MU, Revelation Online, Bless, WoW, FFXIV, Albion, Cabal, Tera, 9d, GW... sporo by wymieniać :)
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Dardziol

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Vilko (jeśli będzie wolne)
Wiek: 25
Klasa postaci: Prawdopodobnie Paladyn
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-40 (zależy od godzin pracy)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hc
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wiele lat w World of Warcraft, Metin2 i kiedyś Cabal
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Vilko ° ͜ʖ ͡°

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: N/A
Wiek: W tym roku wskoczy mi dwadzieścia sześć
Klasa postaci: N/A
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Na to wpływa wiele czynników praca, życie osobiste, zwykle 'zarywam' nocki na weekend i 4-5 godzin dziennie, jeżeli dam radę
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Ciężko powiedzieć, ale niech będzie semi-hardcore.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Przygodę z MMO zaczynałem od Tibii, czy to real czy OTS'y, za młodu testowałem różnej maści darmowych MMORP'gów, później zmieniłem gatunek, skupiłem się na FPS'ach. Wróciłem do MMO przy premierze New World która niestety mnie rozczarowała, więc teraz pora na LA, preferuje gry które wymagają trochę wysiłku, więc myślę, że przy tym tytule spędzę sporo czasu.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): N/A

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Infi
Wiek: 27
Klasa postaci:Shadowhunter
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:20h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):Cabal, WoW, Poe,
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Alishia (jak uda mi się w porę go zająć)
Wiek: 22
Klasa postaci: Soulfist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~15
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Elsword, SoulWorker
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Alishia#4595

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Thorfin
Wiek: 27
Klasa postaci: Sharpshooter (oraz kilka altów)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  Tyle ile da mi żona i dziecko ? Prawdopodobnie 14+ Chociaż od premiery new worlda mam już 500h.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Mocny casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage II, Neverwinter, Path of Exile, World of warcraft, Mu online, Dragonica to przynajmniej takie w których spędziłem dużo czasu.

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Thorfin

Edited by Thorfin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: D3D
Wiek: 25
Klasa postaci: Shadowhunter lub gunslinger 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Minimum 15h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Metin, 4strory, last chaos, poe, cabal i pewnie pare roznych mniejszych.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):sensei

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Skull3r
Wiek: 36
Klasa postaci:Gunner lub Mage
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:10h plus
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):ponad 20 lat, WoW, FF11, FF14, Black Desert, New World, Everquest Online, LOTR Online, Ragnarok Online, i wiele innych.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Vatax
Wiek:  33
Klasa postaci: Assasin (Shadowhunter lub Deathblade, ciężko zdecydować) ale jeżeli w gildii potrzeba Paladynów lub Bardów to też mogę nimi grać. Alty: Paladyn i Gunslinger.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~20-25h w zależności od pracy i obowiązków w domu.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lata temu: Forsaken World, Guild Wars 2 i kilka mniejszych epizodów. Obecnie D3, PoE, trochę Wolcen i Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr oraz Last Epoch.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Vatax (Vatax#4015)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kruk /  Etherious / Silas  (coś z tych trzech ) 
Wiek: 27
Klasa postaci: NA Ru testowałem prawie każdą klase do okolic 30lv na 90% zostane przy swoim Shadow Hunter 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: od 8 lutego do niedzieli planuje grać ile organizm pozwoli ;D po urlopie  okolo 20-25h tygodniowo
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): World of Warcraft od czasów TBC do obecnego dodatku Shadowlands. Obecnie obrażony gracz na to co odwala Activision. Path of Exilie od samego poczatku powstania do teraz każdy sezon jest do late game  ogrywany.  Wiekszość mmorpg/mmo ogrywałem ale nie widze sensu wymieniać gier w które grałem 20-100h bo dla tego gatunku tyle czasu to nic;D  Moge sie pochwalić 5 tyś godzin w Rocket League  i 10 lat aktywnego straconego życia w League of Legends ( wciaż je tracę ) 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Isiliar#1278

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: daMiz Main
Wiek: 34
Klasa postaci:Striker Main 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:20h++
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Semi Hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): gry MMO od ponad 20 lat, MU Online, Metin, RF Online, Lineage 2 najdłużej bo aż 9 lat non stop, WOW miedzy czasie itp
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): daMiz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Yarpen92

Wiek:  30

Klasa postaci: Bard/Paladin 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  ~12h (w zależności od grafiku - dyżury 12/24h)

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Od około 12 lat WoW, wcześniej Metin, Battle of Immortals, PoE, LoL, New World, Diablo, Neverwinter. W "młodszych" latach zdarzało mi się grać bardziej hardcorowo, od kilku lat z względu na pracę i rodzinę jestem typowym casualem ?

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Yarpen92

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, D3D said:

Nick w grze: D3D
Wiek: 25
Klasa postaci: Shadowhunter lub gunslinger 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Minimum 15h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Metin, 4strory, last chaos, poe, cabal i pewnie pare roznych mniejszych.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):sensei

to ten discord:  senhsej#1516 ?

 

Black Desert - Valkyrie | Archeage - Templar healer | The Elder Scrolls Online - DK | Guild Wars 2 - asura engineer | Diablo 3 - Txurruka#2276 | SWtOR - Txurruka, lvl 50, mercenary healer | Rift - Bloodiron, Txurruka, lvl 50, warrior | Football Manager Live - Butragueno, A.S. Bellissimo Rataje | Warhammer Online - Txurruka, lvl 40, renown 65, chosen | Battlefield - Txuruka | Civilization VI - Txurruka | Path of Exile | Black Desert Online | New World | FIFA

PSN: Txuruka
Origin: Txuruka

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: nie wiem
Wiek: tajemnica zawodowa ?
Klasa postaci: Berserker/Destroyer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: różnie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): spore
Nick na Discordzie: Bodziu

____________________
"Sometimes solutions aren't so simple
Sometimes good bye's the only way"
-= Shadow of The Day - Linking Park =-

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Blender (?)
Wiek: 30
Klasa postaci: Sorc prawdopodobnie.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  30h + Dużo. Praca mi na to pozwala
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore/hardcore 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Mu online, Dekaron, Cabal, c9, Tera Online, wiel innych również na bieżąco.. a ostatnio Black Desert Online. LAO na Ruskim do 50 dobiłem i chaosów zrobiłem żeby się zorientować jak przebiega rozgrywka.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):Blender

Edited by Blender
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Lomax
Wiek: 30
Klasa postaci: wstepnie sorcerer ?
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: wstepnie 15h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): gw2, muonline, troche bdo, tibia
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

span widget

Edited by Lomax
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Talldil
Wiek: 30 lat
Klasa postaci: Deathblade (main na start), Lance Master (jeśli wyjdzie), Destroyer (jeśli wyjdzie). Inne alty (decyzja w trakcie gry)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 15-20h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Guild Wars 2 (ponad 6k godzin), Cabal, Tibia, Albion Online, SWTOR
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Jeszcze nie wiem
Wiek: 25 
Klasa postaci: Scrapper
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Bardzo dużo, nie określę dokładnie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): aktualnie jestem noobkiem uczącym się na RU a nastawienie na topke serwera pod względem pve i pvp
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Całe życie grałem w Metina i league of legends ( w lolu topowa ranga to challenger, top 80 serwera o ile to ma znaczenie)
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): ReformedYa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć

Nick w grze: Morgoth
Wiek: 43
Klasa postaci: Sorcerer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 14-20
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW największe, Albion, SWOTR, GW 2
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Morggot

Edited by Morggot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Perun
Wiek: 33
Klasa postaci: Battle Master
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 14 h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  GW2, WOW,  ESO. 

 

Discord Pérun#1338

Edited by Perun
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...