Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Rekrutacja otwarta selektywna

Serwer: EU (Neria)

 

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze Lost Ark. Jesteśmy 17-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard,  LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar, Archeage i Black Desert Online. Oferujemy forum, komunikator Teamspeak 3/Discord , świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy.

 

Nasze cele i nasz profil:

Po wieloletnich bojach zarówno tych o topy serwerowe jaki i tych mniej ambitnych do Lost Ark podchodzimy na spokojnie. Na początkowym etapie gry tworzymy średniej wielkości wydział, liczący około 40-50 graczy, którzy będą wraz z upływem czasu robić dowolny content na najwyższym poziomie. Sekcja rusza jako casual i głównym założeniem jest to aby dobrze się tu czuł każdy kto szuka rozwiązań a nie konfliktów. 
Przyjmujemy, że każdy gra swoim tempem, szanujemy to, a co z tego wyniknie okaże się z czasem. Jeżeli wyłoni się grupa hardcore graczy to cele i profil gildii mogą zostać zmienione wyłącznie decyzją lidera sekcji. Nadrzędną zasadą jednak pozostanie szacunek do każdego kto chce z nami grać, niezależnie od poświęcanego czasu w grze. 

W skrócie: zależy nam na wydziale bez ciśnienia, sumiennym i z opcją na progres. Wydziale złożonym z dojrzałych ludzi.

 

Wymagania:

1.     Do gildii przyjmowane są osoby 25+. Chodzi tu o stan umysłu, nikt nikomu peselu nie będzie sprawdzał. Zależy nam na ludziach dojrzałych.

2.    Przejście procesu rekrutacji (wpis na forum: https://www.royallegion.pl/topic/6145-rekrutacja-lost-ark/).

3.    Zalecana jest duża aktywność na Discordzie, głosowo kiedy tylko możesz, a tekstowo obowiązkowo jeśli wymaga tego ping.

 

Dodatkowe zasady:

1.  Rejestracja i powitalny wpis na forum  obejmuje wszystkich nowych graczy. Chcemy się dowiedzieć czegokolwiek o Tobie, traktujemy to jako przywitanie. Nie chcesz - ok, ale oznacza to, że nie zależy Ci na tym by tu być, więc dziękujemy.

2.  Nie jesteśmy demokracją i sekcja Lost Ark nie jest tu wyjątkiem.

3.  Discord nie służy do reklamowania obcych stron i komunikatorów.

4.   Poszukujemy osób potrafiących działać w grupie, samotne wilki, egoiści, osoby szukające dram nie sprawdzą się w naszym systemie.

5. W stosunku do każdego członka gildii wszystkich obowiązuje zasada: najpierw szukam rozwiązania a nie konfliktu.

6. Od samego początku jesteśmy wyczuleni na drama makerów. Obowiązuje system: 1. warn  2. ban. Warn może być czasowy ale z punktu 2 nie ma już powrotu. 

 

Coś o kadrze zarządzającej sekcją

 

Lider sekcji: Czuruka

V-ce Lider sekcji: Enan

Oficerowie: Mertis, Slaju, Rycerz

 

 

Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu:

Nick w grze:
Wiek: 
Klasa postaci:
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

 

Discord: https://discord.gg/6b325pXrvU

Edited by Czuruka
  • Like 2

 

Black Desert - Valkyrie | Archeage - Templar healer | The Elder Scrolls Online - DK | Guild Wars 2 - asura engineer | Diablo 3 - Txurruka#2276 | SWtOR - Txurruka, lvl 50, mercenary healer | Rift - Bloodiron, Txurruka, lvl 50, warrior | Football Manager Live - Butragueno, A.S. Bellissimo Rataje | Warhammer Online - Txurruka, lvl 40, renown 65, chosen | Battlefield - Txuruka | Civilization VI - Txurruka | Path of Exile | Black Desert Online | New World | FIFA

PSN: Txuruka
Origin: Txuruka

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Rycerz
Wiek: 30
Klasa postaci: Warrior (paladyn)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 6-8 h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcje w: GW2, SWTOR, TERA, WOW, Wildstar, ESO, Black Desert, Conqueror's Blade.

Edited by Rycerz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Selan
Wiek: 25
Klasa postaci: Warrior
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW, Conqueror's Blade, New World

Edited by Selan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Rev
Wiek:  23 
Klasa postaci: Berserker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40-60h w zależności jak gra mnie wciągnie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore / hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): EQ2, WoW, GW2, SWTOR, TERA, AA, ESO, BNS, BDO

Edited by Rev
  • Like 1

Active: Lost Ark
Inactive: D2 | D3 | LOTRO | EQ2 | GW2 | LOTRO | SWTOR | Tera | BNS | ESO | BDO | PoE | WoW 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nick w grze: Merok
Wiek: 37
Klasa postaci: Summoner
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): RL w  TERA online, SWTOR, Guild  Wars, Arch Ahe, Black Desert, WoW

Edited by Merok
  • Like 1

fi81fop.png

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Poldemar
Wiek:  32
Klasa postaci:  nie wiem
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): ff14, wow (ponad 10 lat grania)

Edited by Poldemar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Czuruka
Wiek: 39
Klasa postaci: sorceress - main; paladyn i gunlancer - alty
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zależy, będzie nieregularnie, tj. praca + obowiązki = duży casual / wolny czas = do oporu
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): jak w stopce
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

 

Black Desert - Valkyrie | Archeage - Templar healer | The Elder Scrolls Online - DK | Guild Wars 2 - asura engineer | Diablo 3 - Txurruka#2276 | SWtOR - Txurruka, lvl 50, mercenary healer | Rift - Bloodiron, Txurruka, lvl 50, warrior | Football Manager Live - Butragueno, A.S. Bellissimo Rataje | Warhammer Online - Txurruka, lvl 40, renown 65, chosen | Battlefield - Txuruka | Civilization VI - Txurruka | Path of Exile | Black Desert Online | New World | FIFA

PSN: Txuruka
Origin: Txuruka

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Jagi
Wiek: 25
Klasa postaci: main - gunslinger; alty - czas pokaże
Ilość czasu poświęconego na grę: 20h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Guild Wars 2 - fraktale/strike missions/pvp | Maple Story 2 - priest/healer na chaos raidach/pvp | Warframe - 650h+ właściwie cały content | WoW - tbc/wotlk casual bez endgame-u

Edited by Jagi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Wulgarny
Wiek: 29
Klasa postaci: Sharpshooter [main] / Shadowhunter [alt] / cała reszta w międzyczasie
Ilość czasu poświęconego na grę: Zdecydowanie za dużo. 
Nastawienie: hardcore casual
Doświadczenie w grach MMO: Cabal 2 - double  level cap [50 na tamten czas];  Guild Wars 2 - fraktale, strike mission; WoW - WotLK pvp,  Cata - blindfolded Nefarian run, MoP - caasual map exploring, WoD - wasting time and life with exgf, Legion - hardcore Suramar hater, BoA goofing around.  

Edited by Wulgarny
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Proszę nie zadawać trudnych pytań,
Wiek: 25
Klasa postaci: Bard -> Artist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Więcej niż powinnienem. 40h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/low hardcore
Doświadczenie w grach MMO: [GW2 - PVP legendary/platinium, PVE - raidy - wszystkie zaliczone, w4 i w5 cm] [WoW - PVE - Wotlk->Cata->MoP Full HC/Mythic] + mniejsze lub wieksze spotkanie z innymi tytułami jak New World, Mapple Story, TESO, LotRO, Archage, Tera. 
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Fafal
Wiek: 30
Klasa postaci: Shadowhunter (main), Sorceress (pierwszy alt), później się zobaczy
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+ (pewnie więcej, ale trudno mi określić, bo to zależy od dnia)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual+ (jak się wkręcę to Semi, ale czasu aż tak tryhardować nie będzie)
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):
World of Warcraft - 13 lat z przerwami, tylko PvE, zrobiony content: T1, T2, T4, T5, T6, T7, T8hc, T9hc, T10hc, T11hc, T12hc, T14hc, T15hc, T19m, T21m, T22m tak w DUŻYM zaokrągleniu

Ponadto próbowałem grać między innymi w: Warhammer Online/Lineage 2/Tera/BDO/GW/GW2/EVE/TESO/New World, ale przez tego cholernego WoWa nic mnie nie przekonywało.

Edited by Fafal
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Zasiek
Wiek: 29
Klasa postaci: Berserker, alty jak czas pozwoli.
Ilość czasu poświęconego na grę: Mniej niż bym chciał. 
Nastawienie: Casual.
Doświadczenie w grach MMO: WoW(WotLK - PvP i całe PvE, Cata(#useless warrior) - T11hc i T12hc, MoP - walić pandy, WoD - casual na koniec contentu, Legion & BfA - casual raider), SW TOR(casual)

Edited by Zasiek
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Tares
Wiek:  23
Klasa postaci: Sharpshooter - main; alty - no zobaczymy jak bedzie
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: mysle, ze 15 h tygodniowo. W jakies wolniejsze dni wiadomo, ten czas moze sie wydluzyc. Staram sie byc codziennie min. na 4 h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual z Semi Hardcore. Gry bede sie dopiero uczyl co nie oznacza, ze obawiam sie jakis wyzwan, trudniejszych rajdow.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Pogrywalem troche w Wowa, troche w ESO najwiecej czasu spedzilem w Tera Online.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kuleslaw
Wiek: 28
Klasa postaci: Main - Wardancer, Alt - 100% Artist jak u nas wyjdzie, aktualnie pewnie Deathblade/Sorc, jeszcze nie postanowiłem.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+, w tygodniu gram w godzinach 18-24


Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Tylko i wyłącznie PvE, PvP mnie nie interesuje. Na początku Casual, ale celowo Semi-Hardcore. Nie chce się wypalić na grze week1 więc casualowo sobie będę expił, ale celem dla mnie jest robienie raidów na wyższym poziomie trudności (coś co by odpowiadało HC z WoW'a). Do gry podchodzę trochę blind, nie czytałem za dużo bo nie chce sobie psuć niczego :), grałem w Betę do Tortoyk'a (włącznie).


Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW Legion/BFA/SL Normal Raiding jako Tank (Antorus na HC), GW2 Casual, Destiny 2 Year 1 Raid Content zrobiony na Prestige (EoW i SoS w dniu wyjścia).

Edited by Kuleslaw
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Marvar
Wiek:  33 
Klasa postaci: Paladyn ale jeszcze nie się nad tym zastanawiam
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 5-10
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): ESO 3-4 lata jako DPS, New World Heal
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Marvar#3783

Edited by Marvar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Enan
Wiek: 36
Klasa postaci: Gunlancer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: w ,ależności od pracy (od 2h do 8h dziennie)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hc
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): AoC, WoW, Aion, SWTOR, NW i wiele innych
Nick na Discordzie: Enan#6972

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Hima
Wiek: 32
Klasa postaci: wardancer lub deathblade 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 5-10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage 2, GW2 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Kosobobo#4978

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: nie wiem
Wiek: tajemnica zawodowa
Klasa postaci: może Arty
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: różnie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): sędzia i kat
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): za duże
Nick na Discordzie: Sh4x

BNet: Shax#2157

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Ravvv
Wiek:  31
Klasa postaci: Assassin ( DeathBlade lub Shadowhunter ) testuję na RU i zdecyduję
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual choć jak się wkręcę to i ze 20 h tygodniowo wyjdzie i bardziej semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): MU Online za dawnych czasów - dobrych kilka lat, aktualnie ESO - ale odpuściłem po 2 miesiącach,. Poza MMO to Diablo III kilkaset godzin przez  ostatnie 9-10 lat. Głównie jestem graczem FPSów - CS 1.6/CS:GO ok. 10 000h, Apex Legends też kilkaset godzin ? 

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Ravvv#0674

Edited by Ravvv
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: DearName
Wiek: 25
Klasa postaci: Shadowhunter
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-12 h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): TESO, Guild Wars 2, BDO

 

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): kasia01an

Edited by DearName
Dopisanie informacji
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kiedyś Dazzler teraz raczej Qrls / Curls 
Wiek: 31 (jeszcze :P) 
Klasa postaci: Ojej jestem flex zobaczymy coś tam poskładam decydując pewnie na minutę przed startem. 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ciężko powiedzieć pewnie kilka do kilkunastu godzin no w porywach do kilkudziesięciu ?
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Zdecydowanie Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): W RL zaczynałem od AoC później Warhammer później chwilę WoW i kilka mniejszych projektów. Ogólnie zaczynałem od Silkroad najwięcej czasu spędziłem w WoWie w czasach gdy miałem dużo czasu na grę i mogłem rajdować 5-6 dni w tygodniu, później było kilka krótkich epizodów w dużych MMO ale ogólnie na lata zastygłem w gatunku H&S D2/3 ostatnio 2R, od kilku lat głównie  PoE w którego do dziś pykam jak liga ruszy ale już bardziej casualowo z racji tego że jednak od kilku lat mam zupełnie inne priorytety ale gier nie porzuciłem, gram jeszcze w Gwinta z racji tego że jest mobilny to czasem w pracy partię sobie strzelę czy na wyjazdach. 

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Qrls#0441

Rangi traci się wraz z czasem nieaktywności? Bo chyba kiedyś byłem RL Weteran ale to było lata wstecz ? 

  • Like 1
33djalz.gif
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: BloodSun/Shiro/Shira
Wiek: 30
Klasa postaci: Jeszcze nie zdecydowałem
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Około 10h w tygodniu i trochę więcej w weekendy.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Mu online, Cabal, TERA, Elyon, Black desert, C9.

Edited by BloodSun
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: daMiz
Wiek: 34
Klasa postaci: Berzerker lub Infighter 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:30+h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): RF online, Mu Online, Lineage 2, Wildstar, WoW, w Lineage 2 grałem 9 lat reszta gier po od roku do 3 lat
 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Ashigara
Wiek: 49
Klasa postaci: pewnie Paladyn jako main, ale jeszcze zobaczymy
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): EVE-Online, Warhammer Online, Black Desert Online, Guild Wars 2, ESO, WoW, LotrO, Albion Online i cała masa innych mniejszych lub większych MMO.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Ashigara#1539

  • Like 1

BDO: Myoko Eleanore - Valk

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Begren
Wiek: 29
Klasa postaci: Lance Master main (jeśli będzie), jak nie to deathblade, altów jak będzie czas to sorka i bard albo paladyn
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ciężko powiedzieć, na początku pewnie sporo, 40h+, później pewnie do 20h+ zejdzie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual+
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): głównie WoW, prywatne servery TBC (głównie pvp) WotLK (głównie pve, troche pvp), Cata (pve do firelandsów normal), Global Legion (wszystkie Cutting Edge, sporo m+ wysokich), BFa (skończyłem grać w czasie progressu Za'qula, a tak to Cutting Edge za Ghuuna i Jaine + zabiłem pierwszego bossa na Crucible of Storms mythic)
 

Edited by Begren
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...