Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Nick w grze: CleanArierPL
Wiek: 22
Klasa postaci: Striker 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 25
Nastawienie:casual semi hardcore (nastawienie bardziej hc ale czasu brak)

gralem w wowa za czasow pand, rajdowane bylo. Krwisty Metinczyk, semi-pro w Icy Tower

 @Wirexus#2375

Edited by Czuruka
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: ciężko podać bez zrobionej postaci ale jeśli się uda to Nadox/Shalla
Wiek: 26
Klasa postaci: Wardancer/Striker, Berserker, może Pal/Bard
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: aktualnie jestem po wypadku więc przez najbliższe miesiące jakieś 30-40, potem coś ok. 15
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):Tibia, Albion, FF14, WoW, Metin 2, GW 2, ESO, BDO, New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):Nadox#2522

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: robie_lody_za_ryby (proszę o wyrozumiałość, to już tradycja)
Wiek: 36
Klasa postaci:sorceress
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: do 80
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOT, BDO, POE (bądźmy szczerzy sam trzymałem RL w POE)

Nick na Discordzie Kaktus

Edited by kaktus
Link to comment
Share on other sites

O mnie. Prawie 44 lata na karku, więc dziecka się nie spodziewajcie - tylko pamiętajcie: każdy z nas jest yeb... - ale nie każdy zdiagnozowany. ? Doświadczenie z MMO i ogólnie grami mam spore: zaczęło się dawno temu z Guild Wars (później GW2), po drodze była TERA, AION, WoW i przyszła pora na LA. Aktualnie jestem pod olbrzymim wrażeniem God of War, w którego pykam sobie nadal, aby scalakować. Duży dystans do siebie posiadam, nie boję się mikrofonu i rozmów z ludźmi - również na tematy marynistyczne (tzn. o du... miejscu, gdzie plecy tracą szlachetną nazwę, Maryni). Zawsze skory do pomocy, chętny do dzielenia się wiedzą, nie boję się przyznać do błędu czy niewiedzy.

Doświadczenie w tej produkcji? Wzięcie udziału w becie.

Planowany main: Paladin lub Gunlancer (ewentualnie to na co będzie zapotrzebowanie - za wyjątkiem Barda: "nie czuję" tej klasy :() - od zawsze lubiłem być "tankiem". Później na pewno Lance Master jako alt, może kiedyś jeszcze pojawi/ą się Shadowhunter/Sharpshooter.

Pakiet? Chyba łyknę platynę - IMO tylko to lub Bronze są warte wydania kasy.

Styl gry? Głównie PvE - nie jestem zwolennikiem PvP właściwie w żadnej formie, ale nigdy nie mów nigdy. Granie raczej na luzie: gram również w The Division 2, więc czas wolny muszę dzielić między te gry. Ze względu na żonę, pracę, dzieci itp. może zdarzyć się, że nie będę dostępny w grze kilka dni.

Nick: Pajonk/Pajonkowa i różne inne - w zależności od tego co będzie wolne. 

Discord: Pajonk#5308

PS: Chyba kilka razy graliśmy razem, gdy byłem członkiem Srebrnej Hordy i Ordo Lupi Albi - ale z moją sklerozą może mi się tylko wydawać, że tak było. ?

PPS: Podczas headstartu w planach mam granie 4+ godzin dziennie (głównie po godzinie 15-16 - ergo: po pracy - na szczęście HO do końca lutego, więc daleko do kompa nie mam) - żona została już poinformowana, że w dniach 8-10 lutego, po pracy jestem niedostępny. ?

Edited by Pajonk
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Smoothj
Wiek: 43
Klasa postaci:Pewnie Gunlancer, może Artillerist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Zależy jak będę czuł grę, ale raczej semi.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): (0% tego co było na rynku w ciągu ostatnich 20 lat.
 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze koozi567

wiek 47

klasa  : jeszcze się nie zdecydowałem

 Ilość czasu : praktycznie każdy dzień

Nastawienie : dobra wspólna zabawa

doświadczenie : 3 lat Age of Conan klasa skrytobójca w polskiej gildii Nordheim  . Potem diablo , guild wars 1,2 ,morowind online

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Slotki / TytanowyJanusz/ MolibdenowyMateusz / SliskiSzwagier / LovelornLeghorn
Wiek: 29
Klasa postaci: War dancer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: do 10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Cabal(z 10 lat), metin, MU
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): slotki

Swoje już w MMO przegrałem, głównie za gówniaka ale sentyment został. Do tej pory większość wolnego czasu spędzam przy PC lub konsoli, głównie grałem w Cabal online,. Zaczynałem od samych początków tej gry, kiedyś mocno się angażowałem. Aktualnie od czasu do czasu się loguję, próbowałem nawet wracać ale ta gra wymiera. Szukałem dla siebie fajnej MMO i tutaj właśnie zainteresowanie lost ark - dla mnie ideał. Nie gwarantuję że wciągnę się tak jak kiedyś w cabala, już nie ten wiek... praca, żona, kot, życie mniej beztroskie niż za czasów gimnazjum/technikum/student, aczkolwiek myślę że parę godzin dziennie wygospodaruję ? W grach MMO zawsze ceniłem komunikację dźwiękową - dlatego cieszą mnie Wasze wymagania. Także, miło mi, że trafiłem na Wasz wpis i mam nadzieję do usłyszenia ?


 

Edited by slotki
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Axikor
Wiek: 30
Klasa postaci: prawdopodobnie Gunslinger (Sharpshooter)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-16
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): SWTOR, TERA, Wildstar, Elder Scrolls Online, Eve Online,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: dyktaa / Ameliniowy / Ameliniowa
Wiek: 32
Klasa postaci: lance master / wizard / snajper albo ten warlord tank, jeszcze się zastanawiam
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zobaczymy jak się wkręcę, ok. 10-20h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual+
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): BDO, SWTOR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: QTSpider (jak będzie wolny)
Wiek: 35
Klasa postaci: tank/healer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zobaczymy jak się wkręcę, ok. 10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO : kompletny amator

Edited by QTSpider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Mercuros / Miazga
Wiek: 33
Klasa postaci: Main pewnie dystans magiczny, na ALT jakis mele
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Nie wiem. Kilka godzin dziennie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): New World. WoW, Ultima Online, MU, Cabal, Knight Online, CS, WoT, LoL i wiele innych
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Mercuros#0217

Edited by Mercuros
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kufel
Wiek: 30
Klasa postaci: Artillerist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 15lat +  począwszy od Lineage 2 przez Tera Online aż do teraz, Final Fantasy XIV.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Kufel

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Galad
Wiek: 40+
Klasa postaci: Paladyn, alt GunLancer, Mag
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: różnie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wow, Tera,  Guild Wars 2, Swtor
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Zmieniony
Wiek: 31 
Klasa postaci: na start hawkeye z tego co widze teraz to sharpshooter a potem się zobaczy 
Ilość czasu od 9 do 15 wolne potem od 08.00 do 16.00 pracuje jedna zmiana ;)
Nastawienie : pierwszy tydzień hardcore a potem zobacze od wpływów hehehe 
Doświadczenie Mu online (moja miłość), cabal, cabal 2, elders scroll, silk road, eloa, metin 2, raiders of icaurus, terra, poe, bdo, aion, lineage 2 itd kto by to pamiętał :D ( gram kupe lat was nie widziałem nigdy :D no cóż życie)
 

PS. licze na dobrą współprace 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: KREWNY
Wiek: 27
Klasa postaci: Arcana (main), Lance Master (Alt1), Sorcerer (Alt2),
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual (jak gra mi się spodoba i ogarnę mechaniki to może coś więcej)
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW, New World, SWTOR
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): KREWNY#1150

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Sxill
Wiek: 36
Klasa postaci:  Berserker (main), Gunlancer(alt)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage II,  WoW, TERA, Albion, Aion.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Sxillus#2424

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Vendetta001
Wiek: 21
Klasa postaci: Sorc albo Shadowhunter
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Około 10-ciu godzin.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sporo czasu grywałem w Metin 2 głównie serwery prywatne, również grałem w takie tytuły jak Shaiya oraz Aion w których też poświęciłem dużo czasu i tutaj serwery już globalne. Liznął także Diablo 3 i to są MMO w które głównie grałem i tam najwięcej czasu poświęciłem.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):Vendetta001#2410

Edited by Vendetta001
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:  Szejm
Wiek: 27
Klasa postaci: Bard, Berserker, Gunslinger
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: start hardcore, potem casual plus
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sporo czasu grywałem w Tibie głównie serwery prywatne, również grałem w takie tytuły jak BDO I ESO w których też poświęciłem dużo czasu i tutaj serwery już globalne. Maniaczylem także w Wow'a i to są MMO w które głównie grałem i tam najwięcej czasu poświęciłem.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Szejm

Link to comment
Share on other sites

 Nick w grze: IamYourBestPal, ISolveProblems, Guts, albo jakiś jego alias, jeszcze przemyślę

Lat:38
Klasa postaci: Paladyn (main), Shadow Hunter, Berserker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: parę godzin dziennie wieczorami 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual
Doświadczenie w grach MMO: WoW (od Beta do Mists of Pandaria), BDO

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kiroshki/ K1RO
Wiek: 33
Klasa postaci: ¯\_(ツ)_/¯
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: jak mnie wciągnie to sporo ;)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  start semihardcore po jakimś czasie casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcje w: Black Desert, New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): K1RO.GG#0285

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Orku
Wiek: 37
Klasa postaci: Sorceress
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-20h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW przeszło 12 lat, jako gracz, Raid Lead, Guild Master, aż gra przestała mnie zaskakiwać i progres cieszyć. Dla zabicia czasu D3, Wolcen, Outriders i PoE (w kolejności zainteresowania).
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): N/A

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Nie wiem jeszcze (mam nadzieje ze Mordownik, edytuje po zalozeniu postaci)
Wiek: 32
Klasa postaci: Berserker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Glownie gram w CB, wiec trudno sie okreslic okolo 20+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Gra drugorzedna, chociaz pewnie poswiece na nia wiecej czasu bo w CB mam juz wszystko odkryte.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): L2, WOW, TIBIA, CB, DIABLO 3, WWZ,  pewnie i wiecej ale nie przychodzi mi do glowy tyle tego bylo.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Nick taki sam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...