Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Nick w grze: Mattheuss

Wiek: 27

Klasa postaci: Berserker lub Wardancer

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual/semi hardcore zobaczymy

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Mu online, Silkroad, Lineage 2, New World, również trochę pograłem w Lost Ark na RU liznąłem trochę end game ale jakoś nie dużo, WoW - tutaj poświęciłem najwięcej czasu, moja przygoda zaczęła się na dodatku Wrath of The Lich King gdzie wyczyściłem raidy na HC (najwyższy poziom) potem zrobiłem sobie przerwę aż do Legionu gdzie wraz na dodatkach Battle od Azeroth oraz Shadowlands czyściłem kontent mythic raidowanie i mythic + dungeony. Gdzieś w między czasie były epizody w BDO czy Tibii ale bardzo krótkie.

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Mattheus#3048

Edited by Mattheuss
  • Like 1

tumblr_ljrzw8nmrg1qdkdwfo1_500.png

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kamiru
Wiek:  29
Klasa postaci: Sorceress/Shadowhunter
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 25-35h (dni wolne do oporu)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi-hardcore (zależnie od pracy, rodziny)
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tibia rok 2005 i pierwszy kontakt z grą MMO w której zostałem kilka lat z grupą przyjaciół, następnie Aion, The Secret World z mega klimatem i zagadkami logicznymi gdzie universum pochłonęło mnie do reszty na 6 lat, Blade&Soul, Black Desert, New World, Final Fantasy XIV.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Kamiru#2828

Edited by Kamiru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perun said:

Nick w grze: Perun
Wiek: 33
Klasa postaci: Battle Master
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 14 h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  GW2, WOW,  ESO. 

Jaki nick na Discord ? Bo nie mam jak przypisać roli. 

 

Black Desert - Valkyrie | Archeage - Templar healer | The Elder Scrolls Online - DK | Guild Wars 2 - asura engineer | Diablo 3 - Txurruka#2276 | SWtOR - Txurruka, lvl 50, mercenary healer | Rift - Bloodiron, Txurruka, lvl 50, warrior | Football Manager Live - Butragueno, A.S. Bellissimo Rataje | Warhammer Online - Txurruka, lvl 40, renown 65, chosen | Battlefield - Txuruka | Civilization VI - Txurruka | Path of Exile | Black Desert Online | New World | FIFA

PSN: Txuruka
Origin: Txuruka

Link to comment
Share on other sites

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH NOWYCH OSÓB DOŁĄCZAJĄCYCH PONIŻEJ TEGO POSTA

Mamy na ten moment 90/100 slotów. Czyli zostało 10 miejsc. Przy 100 wstrzymamy rekrutację. Zakładka gildii w grze na start ma 30 miejsc, zakładając w teorii (moim zdaniem tak się nie stanie), że wszyscy będą online na godzinie zero to pierwszeństwo w wejściu mają osoby już przyjęte. Więc może się okazać, że trzeba będzie odczekać parę pierwszych dni - zanim porobimy levele gildii dla zwiększenia slotów.

 

Black Desert - Valkyrie | Archeage - Templar healer | The Elder Scrolls Online - DK | Guild Wars 2 - asura engineer | Diablo 3 - Txurruka#2276 | SWtOR - Txurruka, lvl 50, mercenary healer | Rift - Bloodiron, Txurruka, lvl 50, warrior | Football Manager Live - Butragueno, A.S. Bellissimo Rataje | Warhammer Online - Txurruka, lvl 40, renown 65, chosen | Battlefield - Txuruka | Civilization VI - Txurruka | Path of Exile | Black Desert Online | New World | FIFA

PSN: Txuruka
Origin: Txuruka

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Sinafay/Nemesin
Wiek: 33
Klasa postaci: Sorceress/Artillerist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10h wciągu tygodnia, a w weekendy zależnie od planów ale pewnie dodatkowo 10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Głównie WoW podczas TBC/WotLK zakończyłem raidować podczas pierwszego raidu w Cataclysm. Od tamtego czasu tylko casualowo w ESO, FFXIV, GW2, BDO. Zacząłem LA RU żeby posprawdzać klasy i póki co gram głównie Sorceress chociaż dopiero 30+lvl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiek: 20

Klasa postaci:Warrior/ jeszcze nie zdecydowałem ale chciałbym tankiem poprostu 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:dziennie po 4-5h 

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semihardcore/ hardcore wszystko zależy od tego jak będzie w gildii

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wow/bdo/guildwars/new world. Głównie wow przez pewien moment na dodatku legion topowy wojownik na serwerze, gram od połowy draenoru

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):Jurko#5914

Link to comment
Share on other sites

 

Nick w grze: (jeszcze nie wiem zedytuje potem
Wiek: 38
Klasa postaci: Bard/Gunlancer (alt palladyn)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20 (czasem mogą być tygodnie gdzie dużo pracuje to mniej
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore (nastawienie bardziej hc ale czasu brak)

w waszej gildii nigdy nie byłem, od wielu lat nie grałem poważnie w mmo. Lata temu grałem na wysokim poziomie w wowa. Potem głównie w PoE. Jestem dość zainteresowany tą grą ma spory potencjał. Szukam ludzi z którymi można i pogadać i pograć bez szukania nomów i tracenia czasu. Doświadczenia w Lost Ark nie mam wiele oprócz wlevelowania i ogarnięcia sprawnego wygearowania t1

Edited by Dikstra
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Zuch
Wiek: 40
Klasa postaci: Artilerist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: spokojnie ponad 40h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semihc
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): MU online, WoW, FF14, GW2, Warhammer Online i wiele innych
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): zuch

Edited by zuch81
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: HadrHune
Wiek: 30
Klasa postaci: Scraper/Berserker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15h+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore - zależnie od czasu.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): L2, WoW, BDO (tutaj chwilowa przygoda)
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Buglas#2358

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Joelz
Wiek:  23
Klasa postaci: Paladyn
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 40h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Najwięcej czasu spędziłem w Metin2 i Neverwinter, reszta gier to WoW, PoE, Aion, 4Story, Runes of Magic
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Joelz#3260

Edited by Joelz
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: luczak/jaluc (zobaczę jeszcze przy zakładaniu postaci i edytuje post z wybraną nazwą, ale najprawdopodobniej jedna z tych dwóch)
Wiek: 23
Klasa postaci: Prawdopodobnie Gunlancer albo jakiś inny tank, zawsze pomijałem tę klasę w mmo a chciałbym w końcu wypróbować innego playstyle’u niż DPS
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zależy na ile pozwoli praca i obowiązki ale myśle że ponad 10h powinno być wyrabiane tygodniowo
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual chyba że czas pozwoli to semi hardcore.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Z takich, w które najbardziej się wkręciłem to WoW, Archeage, Elder Scrolls Online, New World i Albion Online
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): kblczk#3391

Edited by luczak
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: themce
Wiek:  24
Klasa postaci: Jeszcze nie zdecydowałem
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-20h
Nastawienie:  Casual
Doświadczenie w grach MMO: Z typowych World of Warcraft i Archeage. Z mniej typowych m.in. Maplestory, Path of Exile.
Nick na Discordzie: themce#0001

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:  Clusters, Unbuffed, Wauukeen...   jeszcze nie wiem co bedzie wolne xD
¯\_(ツ)_/¯
Wiek: 35
Klasa postaci: Paladyn 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ile się da :3  (20-40h. Moze i więcej, kto by tam liczył)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wiele lat healowania w WoW, FF 14. Odwieczny support i healer gdzie się da. 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Clusters#8875

Edited by Clusters
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Alice Madness ( lub co sie uda stworzyc)
Wiek:  32
Klasa postaci: Sorc + alty jak bede mial czas
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tera okolo 10 lat ?, Lost Ark na ruskim, Blade&Soul, Ultima Online,
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Alice Madness

Moje pytanko na jaka nazwa serwera jak cos, bo juz jest lista a to dosc wazne

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Drzewiec
Wiek:  28
Klasa postaci: Gunlancer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW1
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Hakun#2533

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: uzur
Wiek:  38
Klasa postaci: blade
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: TAK
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): jestem zdenerwowany/zniesmaczony postawa  Szaksusa
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): duzo sekcji
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): uzur#0460

 

Edited by uzur
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Avaria
Wiek: 41
Klasa postaci: Sorceress
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi-hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): praktycznie wszystkie znane mmo.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Ver#1048

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Andari, Rikel, Rikele etc (zobaczymy co będzie wolne, oby nie skończyło się na Hairyballz)
Wiek:  31
Klasa postaci: Deathblade (alt Paladin)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: w zależności od ilości pracy - od 5h do tryhard sen jest dla słabych
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual/semihc
Doświadczenie w grach MMO:  Lineage2 (official + privy), Silkroad (top3 nuker s/s na patchu 110lvl official), WOW (official do dodatku WOD, później privy głównie content PVP ale też PVE) - nie było MMO którego nie testowałem, na te wymienione wcześniej poświęciłem najwięcej czasu.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): eladicos#5212

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Talya
Wiek: 23
Klasa postaci: Sorceress
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20/30h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): większość popularnych tytułów mam za sobą, więc wymienię tylko te w których posiadam kilkuletni staż; Flyff, Silkroad, Metin2.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): rzaku#5641

Edited by rzaku
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: nie podjąłem jeszcze decyzji 
Wiek: 22
Klasa postaci: Bard
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 50
Nastawienie: casual
Doświadczenie w grach MMO: przez te lata grałem już chyba we wszystko, tytuły w których spędziłem największą ilość godzin to ArcheAge, Albion Online, Path of Exile, ROTMG, Flyff
Nick na discordzie: mateusz#1939

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: woofie
Wiek: 22
Klasa postaci: Jeszcze nie wiem
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-15h
Nastawienie: casual
Doświadczenie w grach MMO:  ArcheAge, World of Warcraft, , Metin2, MapleStory, MapleStory2, RoyalQuest i jakieś tam jeszcze
Nick na discordzie: woofie#4386

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...